2733
2739

چند وقته سوسک بزرگ میاد خونمون میخوام برای همه ی لوله ها نفت یا هر چی شما میدونید بهتره بریزم 

از کجا باید بخرم ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نفت برای تو لوله ها خیلی خوبه 

سطح اب رو میگیره نمیزاره تخم ریزی کنن 

فقط یادت باشه تمام چاهها رو بلا استثنا نفت بریزی

یه سمی هم هست فکر کنم اسمش کامن یا همچین چیزیه 

من تعریف اونم شنیدم

من‌ یه کودک درون شاد و شیطوون دارم به اسمویولت👩💜 لطفا باهاش مهربووون❤💖💗باشید😊
2731

برو سم فروشیا .. اونایی که سم کشاورزی اینا دارن..بو برا سوسک و مارمولک میخوای..سم قوی دارن.. من خونم ۱۰۰۰پا کوچیک داشت..گاهی همونجا زیر قرش خشک شدشو پیدا میکردم انقد قوی بود.. توی چاه برید..چاها رو درپوش بذار..پنجره ها توری...شومینه اگه دارید توری بکش

نابود میشن

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
2738
برو سم فروشیا .. اونایی که سم کشاورزی اینا دارن..بو برا سوسک و مارمولک میخوای..سم قوی دارن.. من خونم ...

دقيقا كارهايي كه دوستمون گفتن انجام بده

تا چند وقت راحتي

اين سم ها خيلي قوين، خودم حساسيت دادم نزديك بود بميرم

بهتره خونه نباشي و كسي انجام بده كه حساسيت نداشته باشه

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
از کجا بخرم  من نمیخوام کار یه روز دو روز باشه حداقل چند ماه باشه

از سم فروشی و مغازه هایی ک لوازم کشاورزی دارن نه گفتم یک روز خونه نباشید چون بوی بدی داره چون سم چربی هست روی اب میمونهو تا شش ماه داخل چاه باقی میمونه من خونه م نو سازه ولی پارسال همه زندگیم سوسک بود هرچینفت ریختیم بی فایده بود چاره ش سم جغندر بود  دو نوبت زدیم ریشه کن شدن

دقيقا كارهايي كه دوستمون گفتن انجام بده تا چند وقت راحتي اين سم ها خيلي قوين، خودم حساسيت دادم نزد ...

اره .گاصلا نباید توی خونه بمونه.. گازش توی هوا میمیچه..مثلا مسافرت یکی دو روزه بخوان برن..قبلش بزن و برن.. واای من یه بار اومدم خونه زیر پام یه پیز خنک حس کردم. سوسکه رو به آسمون مرده بود رفت زیر پام.. خوب شد له نشد..😖

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
2706