2733
2734
عنوان

چ رفتاری با خواهرشوهرم داشته باشم بچها😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1333 بازدید | 74 پست
ن گلم ۲۰ ماه تفاوت سنی دارن .لطف داری 😘

سلامت باشن زیر سایه پدر و مادر 

راضی هستی از فاصلشون سخت نیود چون خودمم تصمیم دارم دو تا داشته باشم با فاصله ۲ سال 

خدا جونم میدونم که ناامیدم نمیکنی 💖👧💖 الهی به امید تو😊💥❤
ب همسرمم میگم میگه جلو من بگه خفش میکنم جلو تو ک میگه باید بزنی دهنش.پسرم ۲ سال و هفت ماهشه دخترم ۱۱ ...

خوبه دیگه همسرتم باهات موافقه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلامت باشن زیر سایه پدر و مادر  راضی هستی از فاصلشون سخت نیود چون خودمم تصمیم دارم دو تا داشته ...

فدات .سخت ک هست ولی هدیه خدا بوده دیگه رو چشمام جا داره😍 نترس تفاوت سنی کم اوایلش سخته ولی بعدش عالیه

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
2731
فدات .سخت ک هست ولی هدیه خدا بوده دیگه رو چشمام جا داره😍 نترس تفاوت سنی کم اوایلش سخته ولی بعدش عال ...

اره واقعن، من عاشق بچه ام میدونی خودمم تک فرزند بودم همش دوس دارم حداقل دو تا داشته باشم ، میشه سنتم بگی ؟؟ حوصله داری باهاشون بازی کنی شوهرتم کمکت میکنه حوصله سرو صدا و .. داره 

اره واقعن، من عاشق بچه ام میدونی خودمم تک فرزند بودم همش دوس دارم حداقل دو تا داشته باشم ، میشه سنتم ...

من ۲۹ سالمه.اره خوبه پسرم بیشتر با پدرشه مخصوصا عصرا ولی با هم بازی میکنن بچهام

2740
من ۲۹ سالمه.اره خوبه پسرم بیشتر با پدرشه مخصوصا عصرا ولی با هم بازی میکنن بچهام

خدا کنه بجهای منم پسر و دختر باشن ، گاهی وقتا به شوهرم میگم بریم سه قلو بکاریم 😍😁

خدا کنه بجهای منم پسر و دختر باشن ، گاهی وقتا به شوهرم میگم بریم سه قلو بکاریم 😍😁

عزیزم انشالا هرچی از خدا میخوای همون بشه😍😍😍😍

کجا

پس اشتباه اومدم

به یه تب قول دادم عکس بزارم گمش کردم😓😓

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706