2733
2739
عنوان

هفته ای چند بار ماسک صورت بزارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5989 بازدید | 33 پست
سفیده تخم مرغ عالیه

دقیق راهنماییم میکنی؟ چقد رو‌ پوست باشه ؟ چطوری بزنم ؟ بعدش راحت جدا میشه یا باید بشورم؟ بو نمیگیره صورت؟

دور گردون گر دو‌ روزی بر مراد ما نگشت                دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور

من همیشه نزدیک پریوید ک میشم اطراف دهان و چونم جوش میزنه بااینکه خیلی مراقبت میکنم و نمیزارم چرب بشه و اماجوش میزنه البته پریود ک بشم خودش میره.میدونم هورمونیه نمیدونین چیکارکنم ک جوش نزنم؟؟

میشه با دلهای پاکتون یک صلوات برای مادرم بفرستین؟🌹یکسال از آسمانی شدنش میگذره😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماسک سفیده تخم مرغ من میزارم یک سفیده تخم مرغ برای سه روزم میره بعد نمیزنم تاهفته بعد باز یکی دیگه.بادستمال کاغذی میزارم همینجایک خانمی گفت بادستمال گذاشته یکم از پوست دماغشم بادستمال برداشته شده!خیلی هم نفرین کرداونیکه بهش یادداه بود.برامن ک راحت برداشته میشه والااونقدم سفت نمیشه ک پوستمو بکنه دیگه نمیدونم والا

میشه با دلهای پاکتون یک صلوات برای مادرم بفرستین؟🌹یکسال از آسمانی شدنش میگذره😔
من همیشه نزدیک پریوید ک میشم اطراف دهان و چونم جوش میزنه بااینکه خیلی مراقبت میکنم و نمیزارم چرب بشه ...

واکنش طبیعی بدنه و راهی واسش نیست

سعی کن تحملش کنی

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای
2731