2737
2739
عنوان

کیا با شوهرشون دعوا کردن ؟بیاین با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2943 بازدید | 30 پست
منم الان قهرکردم  شارژر گوشیش جامونده توهتل به من میگه تو برمیداشتی من یادم رفت  پیش ننش ...

لایک به امضات 😂😂😂👍

اگه یه روزی خواستی بین من و یه نفر دیگه یکی رو انتخاب کنی هیچوقت منو انتخاب نکن 🤞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که مجردم ولی بابای خودمم همین اخلاقو داره.هیچوقت چیزی نمی پرسه.من که دخترشم یکبار توب این 32 سال نپرسید بابا میخوای چکار کنی؟ میخوای چی بخونی؟ اصلا بفکر ما نیست.ولی عوضش خیلی خیلی مهربونه. مادرمم فقط بخاطر همین بیخیالیش باهاش کلنجار میره وقتی میبینه اخلاقش اینجوریه و دیگه دست خودش نیست میسازه.فکر کن یکبار اومدن خواستگاری من شب دیر اومد اونا رفتن بعد رسید خونه.اونام رفتن پشت سرشونم نگاه نکردن.بعدش هم نپرسید کی بودن؟ چه کاره بود؟ اصلا نمیفهممش.شاید اگر فقط بامن اینجوری بود فکر میکردم من سرراهیم ولی باهر چهارتامون وحتی زنس اینجوریه. باید بسازین.خدا نگهش داره برات.ولی از حالا که جوانه عادتش بده با بچه هات حرف بزنه بفرستش مدرسه بچه ها و مجبورش کن بچه ها کاربد گردن تنبیهشون کنه که یادبگیره که فقط بچه ها از تو نیستن. البته من مادرم الان شده مثل بابام. اونم بیخیال شده ولی باز بهتره. بازم خداروشکر که هستن  

2731
 من که مجردم ولی بابای خودمم همین اخلاقو داره.هیچوقت چیزی نمی پرسه.من که دخترشم یکبار توب این ...

وای چقد خندیدم به بابات.خواستگارارم نپرسیده😂😂😂😂دقیقا شوهر منه.گاهی میخوام خفش کنم.رفتم دکتر نزدیک ۳۰۰ کارت کشیدم یعنی براش سوالم نشده برا چی برداشتم پولو.مردا خیلی عجیب غریبن

وای چقد خندیدم به بابات.خواستگارارم نپرسیده😂😂😂😂دقیقا شوهر منه.گاهی میخوام خفش کنم.رفتم دکتر نزدی ...

نه بخدا. من فکر میکردم حالا میاد سین جیمم میکنه من چی جوابشو بدم. تازه یکبار قبل ترش سرکارم با یکی اشنا شدم مادرشو فرستاد خونمون با مادرم صحبت کردن من راضی بودم پسره هم از خداش بود گیر داده بود بمن که زود عقد کنیم دوماه بعدم عروسی یکبار ازم نپرسید پسره کیه؟ چکاره هست؟ برادرام رفتن تحقیق گفتن خوانوادش خوب نیستن ردش کردم بعدم نپرسید چرا دیگه نیومدن؟ البته مادرم براش میگه ولی دختر اگر ببینه پدرش ازش میپرسه پشتش گرم میشه و میفهمه یکی بفکرشه.مادرم میگه ار منم نمیپرسه من خودم دلم طاقت نمیاره بهش میگم. 

فکر کن برادرم عاشق یکی از همکلاسیاش شد توب دانشگاه. ما نرفتیم خواستگاری گفتیم کار نداری. سیگاری شد. من که اینقدر از این کثافتکاری ها بدم مباد شب تا صبح اشک و گریه میکردم براش یکبار نرفت با پسرش حرف بزنه حداقل دل من اروم شه. من خودم اینقد برادرمو تهدیدش کردم و اشک ریختم نصف شدم. دیگه فرستادیمش سربازی. امسال ازدواج کرد با یکی دیگه البته. الانم دنبال خونه میگردن بازم بابام نمیگه میخواین چکار کنین؟ دیشب خونشون بودیم نپرسید خونه پیدا کردین یانه؟ اصلا ادم عجیبیه.  ولی دوست داشتنیه.همین اخلاقش خیلی بده

من فقط عاشق عنوان تاپیکت شدم    

😁😁😁😁

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
زدیش؟ انقدر بزنش تا به غلط کردن بی افته

آره زدمش

دلم میخواست بزنم به غلط کردن بیفته اما فرار میکرد و می خندید 

بیشتر لجم در میومد

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
2740
شوهر منم خیلی ریلکس و بیخیاله 😡😡😡 یه عالمه تو خونه کار دارم تازه شاغلم هستم ... تو یه ساختمونیم ب ...

آخ از دست مردهای بیفکر

الهی.درک میکنم عزیزم.منم تنها دخترمو بزرگ کردم و میکنم.یادم نمیاد یبار ساکت کرده باشه یا نگه داشته ب ...

آخ قربون  دهنت فقط اسمی پدر هستن

الهی.درک میکنم عزیزم.منم تنها دخترمو بزرگ کردم و میکنم.یادم نمیاد یبار ساکت کرده باشه یا نگه داشته ب ...

وای. یادم به بچگی خودم افتاد. تازه اسباب کشب کرده بودیم رفته بودیم منطقه جدید مدرسمم عوض کرده بودن. کلاس سوم دبستان بودم بابام روز اول مهر اومد منو گذاشت مدرسه گفت ظهر میام دنبالت. اقا یادش رفت بیاد دنبالم من تا ساعت 3 توی مدرسه موندم. مستخدم مدرسه می اومد میپرسید بنده خدا میگفت چرا نمیری؟ میگفتم راهم دوره بابام گعته میام دنبالت. دید کسی نمیاد منو سوار موتورش کرد منم ادرس دادم رسوندم خونه. بعد دیگه با دختر همسایمون دوست شدم باهم میرفتیم.هیچوقت یادم نمیره این خاطره رو.بعدا مادرم بهش گفت. میگفت چرا خودت نیومدی وقتی نیومدم دنبالت؟ گفتم خب بلد نبودم. کلا یکبار منو رسونده بودن

مگه میشه نصف و نیمه دستشویی کرد؟؟😅😅😅😅

ها والا دستشویی شماره دو هم داشتم بیخیالش شدم🤣

روم به دیوار😎

من که مجردم ولی بابای خودمم همین اخلاقو داره.هیچوقت چیزی نمی پرسه.من که دخترشم یکبار توب این ...

خدا سایه پدر مادرت رو بالای سرت حفظ کنه

آره باهاش هم می‌سازم ولی واااقعا گاهی شدید رو مخ هست

بخدا یبار بچم نصفه شب مریض بود ضجه میزدا کاش روش کرده بود اینور بگه اصلا این بچه چشه؟ اصلا بچه منه گریه می‌کنه یا بچه همسایه؟

هیییییچ 

انقد دلم میخواست بزنم بکشمش اون لحظه 

وای چقد خندیدم به بابات.خواستگارارم نپرسیده😂😂😂😂دقیقا شوهر منه.گاهی میخوام خفش کنم.رفتم دکتر نزدی ...

بد عجیب غریبن

کلا رو مخ هستن

خدا سایه پدر مادرت رو بالای سرت حفظ کنه آره باهاش هم می‌سازم ولی واااقعا گاهی شدید رو مخ هست بخ ...

ممنون. بدبختی اینه که بچه هاهم از مادر حساب نمیبرن.مخصوصا پسر.پدر رفیق پسرش نباشه خدای نکرده دنبال هزار خلاف میره. بابابزرگمم همین اخلاقو داشت بچه هاش هیچکدوم توی زندگیشون خوشبخت نشدن.پسرها بدون سرمایه و بیکار و توی زندگیشون هیجی نشدن.حتی چندتایی معتاد. دخترهاهم اخر پیری ازدواج کردن و بچه دار نشدن. 

بابامم از بچگی درسو ترک کرد و رفت دنبال کار الان خوبه کارش خداروشکر ولی بازم هیچ بفکر ماها نیست. کلا در لحظه زندگی میکنن بفکر اینده بچه ها نیستن. فکر میکنن زندگی فقط خوردن و خوابیدنه. داداشامم کلا اس و پاسن. منم با 32 سال سن مجرد. کلا نمیفهمم چرا مارو درست کردن  

2706