2703
2553

از بس بیخیاله کفرم درآورد منم حسابی دعواش کردم 

چند تا مشت هم بهش زدم دلم خنک بشه 

شعورم خوب چیزیه والا😡

اصلا انگار نه انگار اینم پدر بچه هست 

هیییچ کاری بهش نداره

وووی الآنم دوباره یادم اومد آتیشی شدم

جییییییغ

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی بده پدر دست به کمک نباشه...تبعات به شدت بدی داره

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
2720

منم الان قهرکردم 

شارژر گوشیش جامونده توهتل به من میگه تو برمیداشتی من یادم رفت 

پیش ننش بدحرف زد باهام😠😠😠

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
2714
پس هیچ وقت بچه نیارم😶

بخدا اگر شوهرت حوصله بچه نداره

نیار اما اگر خودت حوصله داری تنها بچه بزرگ کنی بحثش جداست

اما همینم آدم خسته میشه

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

شوهر منم خیلی ریلکس و بیخیاله 😡😡😡 یه عالمه تو خونه کار دارم تازه شاغلم هستم ... تو یه ساختمونیم با مادرشوهرم از دیروز با مامانش نقشه کشیدن بریم امروز نهار ببریم بیرون مامان بزرگش هم اومده اینجا بیشتر شوهرم خودش لوس کرده منم میگم اصلا جور نیست بیام بیرون کار دارم کلی فردا هم ۷ و نیم باید سرکار باشم دعوا کردیم 😭😭 میگه تو نیای ناراحت میشن

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
خیلی بده پدر دست به کمک نباشه...تبعات به شدت بدی داره

😭😭

بخدا بهش میگم از بچه فقط ساختنش رو بلد بودی و بس

بخدا اگر شوهرت حوصله بچه نداره نیار اما اگر خودت حوصله داری تنها بچه بزرگ کنی بحثش جداست اما همینم ...

ما برعکسیم

خودم حوصله ندارم اون داره

مرسی بابت تمام خوبیات اقاییم😍ی صلوات برای حاجتم
منم چندروزه قهرم.رفتم دکتر یه کلمه نمیپرسه چی گفت چی نگفت؟اعتراضم کردم میگه بابا دکتر زنان زایمان که ...

کامل درکت میکنم

بخدا صبح رفتم دستشویی، انقد بچم خودش با گریه و جیغ کوبوند به در ، کم مونده بود بشکنه کاش یه کلممممه گفت بود چته

کاش اومد بود بغلش کنه

نصفه نیمه دستشویی کردم اومدم بیرون کلی خفتش دادم

کامل درکت میکنم بخدا صبح رفتم دستشویی، انقد بچم خودش با گریه و جیغ کوبوند به در ، کم مونده بود ب ...

الهی.درک میکنم عزیزم.منم تنها دخترمو بزرگ کردم و میکنم.یادم نمیاد یبار ساکت کرده باشه یا نگه داشته باشه بچه رو.الانم ۸سالشه اصلا کاری به درس و مشق و بازی بچه نداره.اسمشون پدره فقط

2706