2733
2739
عنوان

خداجونم شکرت جز این قیافه

236 بازدید | 12 پست

نمیخام از خودم تعریف کنم صرفا میخام درد و دل کنم و بگم خخخخیلی بدبختم و جز قیافه ک هر جا میرم همه زل میزنن و ی پسر چی دادای خدا جون 

خدایا ناشکری نمیکنم ازت چرا حق دشمنای بیشعورم رو کف دستشون نمیزاری

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
زل زدن چ فایده ک پیشونی نوشت سیاهه😐

ینی اگه داستان زندگیم رو اینجا بزارم هیشکی باور نمیکنه

2738
منم😐بدبخت تر از من فک کنم خودمم🤔

دلم گرفته خدایا قربونت برم تو بگو کدوم روز زندگیم خوش بودم 

یادم نمیاد شاد باشم 

همش عین بیمار روانی نا امید از زندگی دیشب تو ماشین عین احمقا گاز دادم و با چ سرعتی ینی خدا بهم رحم کرد داد میزدم میگفتم خدایا من ن ایوبم ن حسین دیگه بسه 

شوهرم کمپه 

مادرم مریضه 

خونواده همسرمم دعوا دارن با هام 

ن خونه ای 

....

فکرتو درگیر دشمنانت نکن با فکر کردن فقط خودتو اذیت میکنی بی خیال خودشونو و کاراشون شو مزه ارامشو میچ ...

مگه میزارن 

با برادر شوهرم دعوامون شد حالا ک شوهرم رفته کمپ همش پیغام میفرسته بار اخرت باشه جلو من پرو بازی در میاری حالا میدونه شوهرم نیست  رو اعصابمه منم مسیج دادم بزار داداشت بیاد میگم انقد بیشعوری فک کن میگه اگه بهش بگی روزگارت سیاه میکنم منم بدبخت یه داداش ندارم حداقل بزنه تو دهنش 

مگه میزارن  با برادر شوهرم دعوامون شد حالا ک شوهرم رفته کمپ همش پیغام میفرسته بار اخرت باشه جل ...

نمیدونم اختلاف یا مشکلتون با خونواده شوهرتون چیه هر چی که هست  باهاشون یکی به دو نکن با این رفتارت هم اعصابتو خراب نمیکنی هم حرص طرف مقابلو در میاری خونه هم ایشالا قسمتت میشه فعلا که شوهرت نیست با بچت خودتو سرگرم گن اونم توکل به خدا پاک برمیگرده بینتون