2733
2739
عنوان

دکتر شهریار شکیبا

11755 بازدید | 13 پست
سلام دوستان. امروز یه نفر به من دکتر شهریار شکیبا رو معرفی کرد. شما اطلاعاتی در مورد کار ایشون ، تشخیصش و اخلاقش دارین؟ اگه دارین لطف کنید و جواب بدید . ممنون.
دکتر شکیبا دکتر خیلی خوبیه
خیلی آدم منصفیه و مثل خیلی از این دکترای به ظاهر مسلمون که ادعاشون همه رو می کشه مریض رو تحت فشار قرار نمی ده
من و شوشو هر وقت رفتیم پیشش حتی اگه ناراحت هم بودیم از تو اتاقش بیرون اومدین با خنده بوده
کلا به آدم روحیه می ده
من یه کورتاژ پیشش انجام دادم تو آزادی
الانم باردارم ماه هشت هستم انشا اله زایمانمو تو لاله انجام می دم
افسوس که سرمایه زکف بیرون شد * و از دست اجل بسی جگرها خون شد *کس نآمد از آن جهان که پرسم از وی*احوال مسافران عالم چون شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

دكتر شكيبا فوق العادس من زايمان اولم رو با اينكه بارداري پرخطري داشتم پيش ايشون انجام دادم البته از اول تحت تظر خودشون بودم،

بارداري دومم ك سه روز پيش منجربه سقط و كورتاژ توي ٤ماهگي بود رو تحت نظر دكتر مهشيد بحريني رفتم ك واقعا پشيمونم چون اگه پيش شكيبا ميرفتم مطمئنم مشكلم رو تشخيص ميداد و عمرا اين اتفاق واسم نميوفتاد،

من دو ماه پیش پیش ایشون زایمان (سزارین)کردم هیچ مشکلی نداشتم ایشون کارشون از هر نظر عالیه و زیر میزی ...

سلام عزیزم میخوام برم برای بارداری پیشش خوبه؟

معاینه میکنه؟

وقت میذاره؟

به روز هست؟

تولد تو رویای واقعی من است
دكتر شكيبا فوق العادس من زايمان اولم رو با اينكه بارداري پرخطري داشتم پيش ايشون انجام دادم البته از ...

سزارین پیشش انجام دادین؟...سونوگرافی داخل مطبش انجام میدن...؟ و اینکه سونوی سه بعدی ک خیل اهمیت داره رو کجا معرفی کردن؟