2737
2739

۸ ماهشه یک ماهه چهار دست و پا میره

جدیدا از وسایل میگیره روی پاهاش بلند میشه ولی دائم میخوره زمین هر چه قدرم چشمم بهش باشه و مواظبش باشم در روز ۳،۴ بار میفته و سرش میخوره زمین

میترسم این ضربه ها که به سرش میخوره براش مشکل ساز نشه؟؟؟؟؟

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

نه بابا نترس

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
نه بابا نترس

اصلا استرس دارم همش

بیشتر میزارمش روروئک از بس خودشو میکوبه این ور اون ور

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

راه بیوفته تازه دردسرات بیشتره 

پسر من ۱۴ ماهشه هنوزن درگیر این افتادناشم 

هر چقدرم چهار چشمی مواظبشم بازم میبینی میوفته😢😢

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
چیزی نمیشه. همه بچه ها از این ضربه ها می خورن. دختر من بارها از پشت سر خورد رو سرامیک. الانم سالمه ش ...

خداروشکر، الان خونمون یکی بیاد باعث آبروریزیه رو میز وسط مبلا پتو انداختم جلوی میز تلویزیون بالشت چیدم 

آینه شمعدونمو جمع کردم ولی باز یه جا پیدا میکنه خودشو ناکار کنه

راه بیوفته تازه دردسرات بیشتره  پسر من ۱۴ ماهشه هنوزن درگیر این افتادناشم  هر چقدرم چهار ...

معظلیه واسه خودش این راه افتادن بچه ها

خداروشکر، الان خونمون یکی بیاد باعث آبروریزیه رو میز وسط مبلا پتو انداختم جلوی میز تلویزیون بالشت چی ...

من دخترم دو سال و ۸ ماهشه هنوز فقط وقتایی که مهمون دارم و ایام عید میز وسط و عسلی هام رو استفاده می کنم. جمع کردم همه رو تو اتاق. دور شیشه ناهار خوری و قسمتهای تیز رو هم همسرم فوم گذاشته بود که سرش بهش برخورد نکنه.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2738