2733
2739
عنوان

کاری ک عروس با خواهر شوهرش کرد😞

| مشاهده متن کامل بحث + 3470 بازدید | 125 پست

دو دوتا چهارتاشو ک کرد دید راهی جز برگشتن نداره با دوتا بچه نمیتونست سربار باشه برگشت خونه ی خودش زن داداشش ی بهتر بگم هووش خونه مادرشوهرش زندکی میکردخداروشکر کرد ک یک جا نیستن چون متنفر بود ازش ک هم زندگی خودشو تباه کرد هم زندگی برادرشو

🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ی مدت اونجا بود تا اینکه از گوشه و کنار راجع ب شوهرش و رابطه اش با یک زن میشنید چون قبلا هم شک کرده ...

ازین کثافت کاریا متاسفانه خیلی زیاد شده. یکی از هم محله ای های شوهرم هم همین بلا سر زندگیش اومد. با این تفاوت که زنش با برادرش که اونم نامزد داشت ریختن رو هم.اخر هم فرار کردن باهم. وقتی برادر ب برادر رحم نکنه دیگه اوج فاجعه رو باید بفهمین 

2740

زن برادر سابق منم به گفته خودش برنامه داشت زندگی من و جاریش رو منهدم کنه نتونست

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
حالم از اون دسته از هم جنسای خودمون که به هم جنسشون رحم نمیکنن بهم میخوره لنتیا😖😖

کم هم نیستن

روز به روز بیشتر میشن

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

یکی منو لایک کنه🙂🙂🙂

تیکر تولد یه سالگی پسرم😍😍😍😍..میشه برای سلامتیش صلوات بفرستین🤗🤗🤗خدایا دامن همه منتظرارو سبز کن با یه نی نیه گوگولی مگولی😍😍😍😍

خبر رسید همسرجدید بارداره رفتار شوهرش روز ب روز بدتر میشد اما چاره ای جز تحمل نداشت ب خاطر بچه هاش ی روز ک خونه مادرشوهرش مراسم بود برای اولین بار بعد این ماجراها باهم رو ب روشدن هووش بهش گفت بهترین انتقامی ک میتونستم از تو وخونواده ی مزخرفت بگیرم همین بود از همتون متنفرم اما خوشحالم ک بد سوزوندمتون مطمئن باش کاری میکنم ک مث ی اشغال طلاقت بده

🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
2706