2737
2734
عنوان

ایا ممکنه باردار باشم

208 بازدید | 31 پست

سلام من ۴روز از پری گذشته و بی بی زدم منفی اومد و الان پنج روز شد که پریود نشدم و سینه هام که شدید درد میکرد و سفت شده بود الان کمی کم شده دردش و تورمش یعنی ممکنه حامله باشم

میشه برا سلامتی دوقلو هام صلوات بفرستید🙏🙏🙏

فردا هم بی بی بزن

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی😍✌️ وقتی میگم آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه، یعنی شبا با فکر این که صبح قرار باز چی گرون بشه با ترس و نگرانی نخوابم، یعنی یک دارو که برای یک آدم حکم نفس‌هاش هست هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه... وگرنه اگه بحث حجاب بود که حجاب من ب بابام و شوهرم هم مربوط نیست بقیه که جای خود دارن😉✌️✌️😜

سینه درد و پر شدن توش دلیل نمیشه.

ان شالله ک بارداری

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی😍✌️ وقتی میگم آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه، یعنی شبا با فکر این که صبح قرار باز چی گرون بشه با ترس و نگرانی نخوابم، یعنی یک دارو که برای یک آدم حکم نفس‌هاش هست هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه... وگرنه اگه بحث حجاب بود که حجاب من ب بابام و شوهرم هم مربوط نیست بقیه که جای خود دارن😉✌️✌️😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
شرح حال بنویس تا بگمت  اول منظمی یا pco  دوم تو اقدامی  سوم داروی هورمونی نخوردی ا ...

من پریودام منظمه و ۹ماهه تو اقدامم و قدم۱۷۲و۷۰کیلو ام

میشه برا سلامتی دوقلو هام صلوات بفرستید🙏🙏🙏
دلو جراتشو دیگه ندارم

دل و جرات نمیخواد ک ... بی بی چک میزنی خیلی حال میده. مثبت بود ک مبارکه میری شیرینی شب ب شوهرت میدی، نبودم میری اقدام میکنی😁😁😁😁

2706