2733
2739
عنوان

به نظرتون حق با شوهرمه؟؟

653 بازدید | 57 پست

سلام دوستاي گلم

امشب خواهرم زنگ زد گفت شام بريم خونشون، عيد ديدني هنوز نرفتم خونشون. شوهرم اخماش رفت تو هم كه من نميام چه دليلي داره كه شام بريم منم گفتم باشه ولي بازم اخماش تو همه و باز نميشه، من باردارم عوض اينكه اون منو درك كنه همش من دارم كوتاه ميام.

ميگم به اين بچه فشار نياد دلم نميخواد استرس بكشه بچم همش همه چي رو فيصله ميدم ولي ديگه الان اومدم دراز كشيدم از خستگي و ناراحتي.

تمام عيد خانواده ش از اهواز پاشدن اومدن خونه ما بخور و بخواب، با اون خستگي اول بارداري بشور و بپز و بيار و ببر بعدش كه رفتن هم مدام بريم خونه اين فاميل و اون فاميل عيد ديدني. بعد كه مامان من زنگ زد گفت عيد ديدني ميخوايم بيايم خونتون اخماش رفت تو هم كه من الان كار دارم باشه براي يه وقت مناسبتر.

خيلي خيلي خودش و خانوادش دوست دارن منو بكشن سمت خودشون و دوست دارن رابطه من با خانوادم كمرنگ بشه. نميدونم چيكار كنم، خواهشاً جواب هيجاني ندين، اگر راهكاري به ذهنتون ميرسه بهم بگين. ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر شب مجبورم ميكنه به مامان و باباش تلفن كنم و نيم ساعت مامانش حرف ميزنه ولي اگه يك ماهم مامان منو ن ...

خب توهم کوتاه نیا این دععه که گفت بریم خونه مامانم بگو چه معنی داره بریم؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2728

خب مادرتو دعوت میکردی نیومده داماد ببینه دخترش مهمه.بعدشم ب خواهدت بزنگ بگو ببخش حالم یکمی بده بجاش ناهار دعوتش کن اگ شوهرتم نخواس بمونه ب درک.همش کوتاه اومدی پررو شده

میشه یه صلوات مهمونم کنین واس سلامتی تو دلیم♡
2738
خب مادرتو دعوت میکردی نیومده داماد ببینه دخترش مهمه.بعدشم ب خواهدت بزنگ بگو ببخش حالم یکمی بده بجاش ...

انقدر جلوي خانوادم اخم كرده به خدا از اونا هم شرمنده ام

نميدونم چشه واقعا

از اينكه ميبينه من با خانوادم صميمي هستم خيلي خوشش نمياد

هر شب مجبورم ميكنه به مامان و باباش تلفن كنم و نيم ساعت مامانش حرف ميزنه ولي اگه يك ماهم مامان منو ن ...

والا مادرشوهرم ز بزنه بهم شوهرم باشه مبگم بیا مامانت ز میزنه.بعد میگه گوشیه توعه نه من.منم بعد با چشم و ابرو اومدن جواب میدم😂😂

خیلی متاسف شدم. نمیدونم راهکار درست چیه ولی اگه خودم جات بودم میگفتم ازش انتظار احترام متقابل دارم در صورتی که به خانواده من مثل خانواده خودش بها نده منم اونطور که میخواد بها نمیدم به خانواده اش. 

2706