2737
2739
سلام دوستای گلم یه موضوعی پیش اومده که نمیدونم چه تصمیمی باید بگیرم.ما تو آشناهامون یه آقایی هست که وضع مالی خیلی عالی داره ایشون به همسر من پیشنهاد کاری داده و اینکه از همه نظر حمایتش میکنه ولی شوهر من یه مقدار بدبینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
مامان زهرا بعضی ها اول کار خیلی تریپ حمایت برمیدارن اما وقتی باهاشون وارد کار میشی میبینی فقط یه آدم ساده میخواستن تا براشون بیگاری کنه . حواستو جمع کن . شوهر منم همچین داستانی داشت . کلی کار کرد بدون یک ذره حقوق و مزایا و عملا هرچی طرف قول و قرار داده بود کشک بود . و وقتی هم که شوهرم اعتراض میکرد کلی منت میذاشت که من اینکارو برات کردم و من اونکارو برات کردم و در آخر ما که دستمون توی پوست گردو بود نه راه پیش داشتیم نه راه پس . خدارو شکر اون دوران تموم شد خلاصه حواستونو خوب جمع کنید و خوب درمورد اون آدم تحقیق کنید
Far over the misty mountains cold (در آن سوی کوهستان مه آلود و سرد) ..... To dungeons deep and caverns old (به سوی دخمه های عمیق و غار های کهن رهسپاریم) ..... We must away ere break of day (ما باید پیش از دمیدن صبح دست بکار شویم ) ..... To find our long forgotten gold (تا ارزش های بزرگ و فراموش شده ی خود را پیدا کنیم.)
اگر شراکته حواست باشه. اگر نه مطمئن باش آدم هیزی نیست نکنه بعد طور دیگه ای بشه خدای نکرده
زندگی رسم خوشایندی است. زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ، پرشی دارد اندازه عشق. زندگی چیزی نیست ، که لب طاقچه عادت از یاد من و تو برود
آخه وقتی ما نمیدونیم جه اخلاقی داره که نمیتونیم نظر بدیم
زندگی رسم خوشایندی است. زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ، پرشی دارد اندازه عشق. زندگی چیزی نیست ، که لب طاقچه عادت از یاد من و تو برود
خب من شنیدم بعضی ها اینطوری وارد زندگی طرف میشن زندگیه طرف رو میپاشن امیدوارم متوحه منظورم بشی عزیزم
2706