2733
2739

باردارم 

کلا نمیدونم هر غذایی بخورم

یه مدت اب دوغ خیار خوردم هرروز

یه مدت عدس پلو ؛هرروز

یه مدت سالاد شیرازی هرروز😯😯

یه مدت آااااااااش 😢😢😢نگم براتون ک  چندتا قابلمه رو تموم کردم😉داشتم غصه میخوردم ک وای میلم  اش هم نیست چی بخورممممم😢

که  کله جوش یا کالا جوووووش رو کشف کردم😂😂😂😂😂😂😂

خعلی خوشمزه اس لعنتی😅😅😅😅

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد برو سیب زمینی سرخ😁

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2731

اسمشو شنیدم ولی تاحالا نخوردم

اقا من دلم اب دوغ خیار میخواد با پیاااز

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
من فکر میکردم کله جوش کشف شده قبلا🤔🤔🤔

نهههههه من کشفش کردم😜😎😎😎😎😎

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
2738
بعد برو سیب زمینی سرخ😁

وای خدایا راس میگی بعد این چی بخورم😓😓😓

من فقط اسمش رو شنیدم  

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706