2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چ ماركي بهتره كه زود خوب شم

همین عالییییی دوسه روزه خوب میشی خواهر من از سینش خون میریخت قیمتش بالا ولی خوبه

میشه برام صلوات بفرستین تا باردار باشم...😢😢خیلی وقته منتظرم خدایا....

علاوه بر زدن پماد، تا زمانی که زخم خوب نشده سوتین نپوشید. یک لباس نخی و گشاد مثل پیرهن مردانه بپوشید تا زخم کاملا هوا بخوره و زودتر خوب بشه. حتما سینه ای که زخم شده را با شیر دوش تخلیه کنید که سینتون ملتهب نشه.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2738
اره ديگه😑😑😑

کرم شقاق سینه هیدرودرم بخر بزن نوک سینه روش مشمبابذارکه رطوبتش حفظ بشه،خواستی شیربدی با یه دستمال کاغذی پاک کن بعدشیردهی دوباره پمادبزن ومشمبا،خیلی زود خوب میشه پماد گیاهی وضرری برای بچه نداره من به هرکی گفتم استفاده کرده خوب شده

اره ديگه😑😑😑

ببین چارش فقط پماد ویتامین اد هستش و هیدوکورتیزون.منو چندروزه خوب کردمن سینه هام خونریزی داشت بچم خون میخورد روزی ده دوازده بار اد بزن فقط پاک کن.چرک خشک کن بخور .البته برو دکتر برات بنویسه 

هیچی  

سلام عزیرم منم نزدیک دوماه اینجوریم بهترین کار اینه با روغن محلی حسابی بمالی بعد یه دسمال کاغذی روش بذاری روغن زیاد باشه دو. سه روزه خوب میشه هیچ ضرری هم نداره من اماحان کردم روزی چند بار

از خودتان انسانیت به یادگار بگذارید نه انسان!!!! تولید مثل را هرجانواری میداند.... 👨‍👩‍👧
سلام عزیرم منم نزدیک دوماه اینجوریم بهترین کار اینه با روغن محلی حسابی بمالی بعد یه دسمال کاغذی روش ...

سلام اخخخخ دوماه من داغونم ديگه،،ممنون از راهنماييت😘

عشقـــم علي&هليا😊
ببین چارش فقط پماد ویتامین اد هستش و هیدوکورتیزون.منو چندروزه خوب کردمن سینه هام خونریزی داشت بچم خو ...

من از آد هم نتيجه نديدم همه ميگن ان ان زود خوب ميشع اما مال من بدترم شده😭

عشقـــم علي&هليا😊
2706