2737
2739
عنوان

معرفی قرص ضد تهوع

61 بازدید | 7 پست

بچه ها دمترون خوردم بیفایده بود، کپسول زنجبیل هم همینطور ،هر لحظه حالت تهوع دارم ک باعث سردردمم شده شنبه نوبت دکتر دارم ی قرص ضد تهوع بگین با مشورت پزشک استفاده کنم دوماهه دارم دیوونه میشم 😭

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕

تو بارداری فقط دمیترون میدن...چاره ای نیست تحمل کن

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فایده نداشت خوردم ،تحملم تموم شده آخه همش باهامه

درکت میکنم منم این مشکل رو داشتم افتضاح بود حالم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2731
از اونم داده ی قرص ریز سفیده ، تاثیر نداشت بازم

منم مثل شما بودم ولی چاره نداره شاید امپول بهت بده ولی به نینیت فکرکن کمتر میشه همه دردات حالت تهوع گرفتی برو دم پنجره هوا بخور خیلی بهترمیشی

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
منم مثل شما بودم ولی چاره نداره شاید امپول بهت بده ولی به نینیت فکرکن کمتر میشه همه دردات حالت تهوع ...

ممنون ،اره کنار پنجره میرم ،ولی گرسنه ام ،هیچی نمیشه بخورم ،هرچی میخورم ب سیری نمی‌خورم ، کاش زودتر تموم شه،سر اولی اصلا تهوع نداشتم ،این نمی‌دونم چرا اینجوریه

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕
2738