2733
2739

یه موضوعی دیدم توی اینترنت که میگفت اکثر آدما چون خجالت و احساس شرم میکنن حرفی رو که توی دلشونه بزنن احساس افسردگی میکنن

راستش چند روزه خیلی احساس افسردگی میکنم بیاین به این سوال جواب بدیم چون اینجا همدیگر رو نمیشناسیم 

چقدر آدمای بدی شدیم که دیگ نمیتونم حرفامونو به هم بزنیم 😔

خب اول از خودم من حرفای بد زیاد شنیدم و راستش از همه بدترش این بود که حق نازاحت شدن رو نداشتم و بهم این حق داده نمیشد چه تو معقوله زندگی چه تو معقوله دینی😒از همه آدما که حرفاشون یا کاراشون باعث شدن به خدام بدبین بشم  بدترین حرف بوده که شنیدم و روم واقعا تاثیر گذاشته بعضی وقتا دوست داشتم وقتی قرانو باز میکردم یه چیزی توش نوشته باش و مستقیم بهم گفته باشه دوستت دارم تا اینکه...

شما بدترین حرفی که شنیدین چی بوده روش فک. کنین بنویسین 

من از پدرم ومادرم شنیدم. حتی از دوستامم چیزایی شنیدم که ناراحتم کزدم

بیاین این حقو به هم بدیم که از کارا و حرفای هم ناراحت بشیم 💜❤❤

بنویسین شما هم👇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از مادرشوهر گاوم ک گفت این ک زن نی حیوونی 

تفلی من 

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
2728

من ۶سال دختری رو بزدگ‌کردم با کتک ازم گرفتنش اونوقت گفتم شما تو این ۶سال یبار لز حال واحوالشواخلاقاش خبر داشتید عمه اش گفت اگرم‌ج نده شده باشه میش تو ج نده شده

بعداز دوسال هموز این حرف عذابم میده

2738

من تا پیش دانشگاهی بی اندازه لاغر بودم. یبار که سر کلاس بلند شدم یکی گفت اه بشین حالم بد شد

یبارم تازه کفش صندل مد شده بود پوشیدم همکلاسیم گفت اوه اینم آدم شده. خاک تو سرش کنم. نمیدونم چرا جواب کسیو نمیدادم

اوخییی بیا بغلم😑بیا باهم بهش فحش بدیم😂

راحت باش فحشش بده 😅

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

دیشب من دارم جدا میشم مادر واقعا بیشعورش رفته پیش همه گفته من نازام درصورتی که پسرخودش مشکل داشت ومن به شوهرم گفته بودم به کسی نگیم تو مشکل داری اما الان دوره افتادند پشت سرمن حرف درمیارن 

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
2706