2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم همینطور,, هفت روز گذشته امروزم ازمایش دادم منفی بود، پادردو کمردرد کشته منو. پریود نشدم هنوووز😢 ...

من الان از اولین اقدامم ۱۲روز میگذره رفتم دکتر گفت به احتمال زیاد توی اولین اقدامم باردار میشم

همش‌حالم بده وقت اینکه برم دکتر زنان راندارم باید تاچند روز دیگه صبر کنم ولی ازفکر دارم دیوونه میشم ...

منم همینطور همین که بیکار میشم توی اینترنت دنبال هزار تا علائم بارداری میگردم. واقعا من که خسته شدم

2738
تورو خدا حواب منم بدید من کل حالت بارداری را دارم الان۱۲روزه عقب انداختم دو‌روز پیش ازمایش‌دادم منفی ...

عزیزم، فکر کنم ازمایش قطعیه. منفی باشه یعنی حامله نیستی. منم امروز هفت روزه عقب انداختم ازمایش دادم منفی شد، پریود لعنتی بیاد لاقل 😭😭

خدایا شکرت🙏🏻💓
 عزیزم، فکر کنم ازمایش قطعیه. منفی باشه یعنی حامله نیستی. منم امروز هفت روزه عقب انداختم ازمایش ...

من فعلا آزمایش ندادم فقط بی بی چک زدم که منفی بود تا آخر ماه تحمل میکنم پریود شدم که هیچ اگه نشدم میرم آزمایش

عزیزم، فکر کنم ازمایش قطعیه. منفی باشه یعنی حامله نیستی. منم امروز هفت روزه عقب انداختم ازمایش ...

کاش میومد خیالم راحت میشد یه روز کمرم درد میکنه هرروز حالم بده وسردردم اخه چقد به شوهرم بگم حالم بده واسش عادی میشم😪

خدایا شکرت.
کاش میومد خیالم راحت میشد یه روز کمرم درد میکنه هرروز حالم بده وسردردم اخه چقد به شوهرم بگم حالم بده ...

من انقد به همسری میگم حالم بده میگه بچه نیومده تو ناز میکنی وای به حال اینکه بفهمی حامله ای

2706