2733
2734
عنوان

بیاین براتون از دختری بگم که هیچکس نمیدونست حامله اس

| مشاهده متن کامل بحث + 1661 بازدید | 80 پست

دوستم میگه اصلااااا شکم نداشت تخت تخت بود. گفتم برو دراز بکش بیام معاینه ات کنم. میگه تا معاینه اش کردم دیدم بچه داره میاد  ! یعنی موهای بچه قابل دیدن بود. بهش گفتیم توکه داری زایمان میکنی این دردای زایمانه

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😒😒😒

اخه یچیزی بگین حداقل واسه بچه های مهدکودک جذاب و قابل باور باشه

۳۹ هفته نفهمیده دختر ۲۰ساله😒

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

شروع کرده به گریه و زاری که من نمیدونستم باردارم و حسابی شدکه شده بود. درمورد تاخیر پریودشم میگه همیشه نامنظم بوده و فقط دوبار با نامزدش رابطه داشته. وفتی مادرش میفهمه دخترش داره زایمان میکنه پس میفته که من جواب باباشو چی بدم

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
حتما منظور استارتر.... تا قبل از بالا اومدن شکمه.... منم تو بارداری هیچ گونه علائمی نداشتم... تا چها ...

نه عزیزم یه کاربری اینجا بود تا ماه آخر گن میبست مامانش نفهمه حامله هس

از امشب همه انرژی های مثبت به سمت من و زندگیم روانه میشوند.خوشبختی و آرامش به سوی من میان😄😁

من در مورد یه زن دانمارکی شنیده م. که نه تنها شکم به اون صورت نداشته بلکه پریود هم میشده در تمام طول مدت نه ماه. هرگز هم شک نکرده بارداره تا اینکه با درد زایمان مراجعه کرده بیمارستان و بچه پسر سالمی رو به دنیا آورده.

They tried to bury us, but they didn't know we were seeds.. 🌱
2740
دوستم میگه اصلااااا شکم نداشت تخت تخت بود. گفتم برو دراز بکش بیام معاینه ات کنم. میگه تا معاینه اش ک ...

وااا مگه میشه؟ 😐 شاید بچه اش خیییلی کوچیک بوده و کیسه آبش هم ترکیده بوده... بازم نمیشه تخت کمرش باشه که... غیر ممکنه

شروع کرده به گریه و زاری که من نمیدونستم باردارم و حسابی شدکه شده بود. درمورد تاخیر پریودشم میگه همی ...

چرا شبيه همون داستانه😐

خودتو دوس داشته باش از تو فقط یدونه هست✨🤍
دوستم میگه اصلااااا شکم نداشت تخت تخت بود. گفتم برو دراز بکش بیام معاینه ات کنم. میگه تا معاینه اش ک ...

بسه ترو خدا اگه خودت بارداری بایدبفهمی چی داری میگی ۳۹ هفته و شکم تخته تخت.این تاپیکت توهین به شعوره خوانندس.

خلاصه زایمان میکنه ک یه پسر ۳کیلویی بدنیا میاره . مادرشوهر و نامزدش خیلی خوشحال بودن و پدرمادر خودش حسابی ناراحت. فکر کن با پدرت بیای بیمارستان به فکر اینکه آپاندیس داری بعد بری زایمان کنی 

از عجایب هشتگانه😂😂😂

از امشب همه انرژی های مثبت به سمت من و زندگیم روانه میشوند.خوشبختی و آرامش به سوی من میان😄😁
2706