2737
2734
عنوان

بیاین براتون از دختری بگم که هیچکس نمیدونست حامله اس

| مشاهده متن کامل بحث + 1661 بازدید | 80 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون از اول درشت بود و شکم داشت فکرشم نمیکرده ک به خاطر بارداری باشه..پریودشم ک کامل قطع شده بوده فکر ...

حتی اگه طرف درشت هیکل باشه.... بازم تو بارداری شکمت بزرگ تر میشه... دیدم زنایی که خییلی چاق بودن و شکم داشتم تو بارداری شکمشون خیلی بزرگ تر شده

یاد فیلمی که ثریا قاسمی بازی کرده بود افتادم اسم فیلم یادم نیست. دامادها در گیرو دار تصاحب ارثیه یک دفعه صاحب سه قلو برادر خانم شدن. 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
2731
حتی اگه طرف درشت هیکل باشه.... بازم تو بارداری شکمت بزرگ تر میشه... دیدم زنایی که خییلی چاق بودن و ش ...

بله حرفتون صحیح..منم ادعا نکردم ک شکمش بزرگ نشده بود..

منتهی با توجه به شرایط موجود ک فکرشم نمیکردیم باردار باشه فک میکردیم به خاطر پرخوری چاق شده چون استعدادشم داشت..

🧡

والا به نظر من که هر چیزی شدنیه،مادر حضرت موسی و امام زمان هم همینطور بوده زایمانشون،شاید هر صدسال یکی اینجوری باشه 

چیزی را که برای خودمیپسندی برای دیگران هم بپسند،چیزی را که برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند،اینجوری دنیا بهشت میشه.