2737
2734
بعد الان مشکلی نداری

نه اصلا هیچ مشکلی ندارم الان ۸سال برداشتمش فقط یکم بایدتوخوردن روغن رعایت کنی که من نمیکنم ولی دکترم گف اصلا مشکلی نیست...

این دنیا اگه جای خوبی واسه زندگی کردن بود (اسم قبرستوناش بهشت نبود)😏😔
میخواستم حامله بشم ک فک کنم باید عمل کنم 

وای منم توحاملگیم بود دردهای وحشتناکی داشتم بایدتحمل میکردم تازایمانم دقیق سه روزبعدزایمانم عمل کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیدونین بعد عمل تا چند وقت نباید باردار بشم

عملش زیادمهم نیست من عملم لیزری بودعمل بازنیست فک نکنم زیاد مهم باشه فوقش یک ماه صبرکن حالاازدکترت بپورس

وای منم توحاملگیم بود دردهای وحشتناکی داشتم بایدتحمل میکردم تازایمانم دقیق سه روزبعدزایمانم عمل کردم

عزیزم من 23روزه زایمان کردم سزارین

دارم از درد صفرا میمیرم

الانم که وضعیت کرونا و ایناس خیلی میترسم

شما عمل کردی چقد نقاهتش بود ؟خوبه خوب شدی؟

2738
عزیزم من 23روزه زایمان کردم سزارین دارم از درد صفرا میمیرم الانم که وضعیت کرونا و ایناس خیلی میترس ...

وضعیت منو شما دقیفا عین همه..منم نمیتونم فعلا عمل کنم..با قرص دارم کنترل میکنم.ولی دردش میاددسراغم.فقس مثل دوران بارداری نیست و زود ول میکنه.دکتر بهم گفت شیاف ایندومتاسین استفاده کنم موقع درد..شما چیکار کردی؟منم بیست و سه چهار روزه زایمان کردم

عزیزم من 23روزه زایمان کردم سزارین دارم از درد صفرا میمیرم الانم که وضعیت کرونا و ایناس خیلی میترس ...

امروز عمل کردم صبحش مرخص شدم درد نداشت چون لیزری بود ولی بای تا۵ روز به بچه شیر ندادبه خاطر داروها

کجا عمل کردید ؟

کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.