2737
2734
عنوان

مگه نماز و روزه مسئله شخصی نیست؟

847 بازدید | 86 پست

حقیقتش مادرشوهرم بخاطر اینکه نماز نمیخونم دائم سرزنشم میکنه و اذیت میکنه زخم زبون میزنه البته شوهرم مشکلی نداره با اعتقاداتم واقعا چکار میشه کرد با این مادرشوهر فضول آخه یکی نیست بگه به تو چه

مادرشوهر من بهم گفت بی نماز،بی حجاب و...

حالا من چادریم ونمازم میخونم

فقط چون جلو رو اون نخوندم میگه بی دین

هیچی بهش نگفتم

خداخودش گفته لااکراه فی الدین

اینا ول نمیکنن

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینجا ایرانه هیچ چیززززز شخصی نیست خصوصااااا اعتقادات اون که دیگه اصلا و ابدا شخصی نیست

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

بخاطر خودت میگه کاش بتونی بخونی ولی البته بقول خودت اعتقادات هرکس بخودش مربوطه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

جلوی اونا بخون ..بعدم حتما برای خودت میگه ..مامان بزرگ منم همش چک میکنه مارو😕😕😕

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
2740

اره ک شخصیه 

ولی من یجایی خوندم تو خانواده ای ک یکیشون نماز نمیخونه خانواده موظفند بهش بگن ک نماز بخونه و اگه نخوند سنگسارش کنن

خب بخون نماز خودت ک میددنی چقد تاثیر داره تو زندگیت

اون‌روزی‌که‌حرفای‌‌بقیه‌روم‌تاثیر‌نزاره.اون‌روز‌عید‌منه🤨
2706