2733
2734
عنوان

3 روز دیگه داریم میریم شانگهای...

1389 بازدید | 25 پست
سلام
من و همسرم برای فرصت مطلعاتی همسرم داریم میریم چین و از اونجا میریم مالزی.
چون خودمون بدون تور داریم میریم خیلی نگرانم که خوب نتونیم از فرصتمون استفاده کنیم.
خانومایی که اونجا ساکنن یا سفر رفتن به نظرتون 2_3 روزه شانگهای کجاها میتونیم بریم؟
از فرودگاه تا مرکز شهر چطور بریم بهتره فرودگاه پودانگ؟
از شانگهای بای بریم ژنجیانگ بعد ٢_٣ روز.
٢-٣ روزم هانگژو میریم، به نظرشما برای خرید کدوم از این ٣ شهر مناسب تره؟
ببخشید این همه سوالمو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
Iسحر جون برای فرصت مطالعاتی داریم میریم.
همسرم دانشجوی دکتری است و برای فرصت میشه چند ماهی رفت خارج از کشور و خودمون اینطوری برنامه ریزی کردیم.

خانوم گلین ممنون عزیزم
فرصت مطالعاتی فکر میکنم بیشتر از چندماه باشه حتی اگر چندماه هم باشه پس عجله نکن اگر شهرهاش بهم نزدیکن یا خرج رفت و امدش کم صبر کن سرفرصت برو خرید
لباسهای کاملا نو و شیک و... در وبلاگم... یه نگاه بندازین ضرر نداره

http://frooshi92.persianblog.ir
ترمه جون اگه تونستین از مالزی برین جزیره بالی که جزء کشور اندونزی هست. خیلی خوش میگذره.
یادش بخیر ،من و همسرم هم پارسال خودمون بدون تور رفتیم مالزی و بالی.
ویزا هم همونجا توی فرودگاه بالی حضوری بهتون میدن.
ﺧﺪﺍﯾﺎ ﻫﺰﺍﺭ ﺑﺎﺭ ﺷﮑﺮﺕ. ﺻﺪﺍﯼ ﻗﻠﺒﺶ ﻫﻢ ﺷﻨﯿﺪﻡ. ﺳﺎﻟﻢ ﺑﯿﺎ ﺑﻐﻠﻢ.
2738
برای اطلاعات بیشتر درباره چین و مالزی و. .. هم برو قسمت تبادل نظر پایین صفحه بخش کشورهای خارجی.
اونجا تاپیکهای زیادی از دوستان مقیم یا ساکن چین و مالزی هست که کمکتون میکنن.
ﺧﺪﺍﯾﺎ ﻫﺰﺍﺭ ﺑﺎﺭ ﺷﮑﺮﺕ. ﺻﺪﺍﯼ ﻗﻠﺒﺶ ﻫﻢ ﺷﻨﯿﺪﻡ. ﺳﺎﻟﻢ ﺑﯿﺎ ﺑﻐﻠﻢ.
کاش واسه چین بیشتر وقت بذارید... یه مسئله دیگه اینکه بانک های چین دلار رو واسه ایرانی ها چینج نمیکنن... با خودتون یوان ببرین. یه سری از هتل ها هم دستگاه توشون هست واسه چینج. مالزی مشکلی نداره پر از صرافی هست. اما در کل به نظر من قیمت های چین نصف قیمت های مالزی هست...
CafeMom Tickers
جاهایی که تو مالزی میتونین بگردین علاوه بر دیدنی های خود شهر کی ال: پینانگ، لنکاوی، پنکور، ردانگ، که همه جزیره هستن و همچنین شهر ملاکا... گنتینگ هم یادتون نره بازم سئوالی داشتی واسم پیام بذار...
CafeMom Tickers