2737
2734
عنوان

من ومادرشوهر😂

890 بازدید | 29 پست

وااایییییییی😂

باطری ساعتش تموم شده بود منم گفتم احتمالا داشته باشیم برات میارم😌

داخل وسیله هارو گشتم یه دونه پیداکردم قیافه ش جنگ زده بودوکهنه 

براش بردم😂

گفتم بیا اینو بنداز روش ببین چطوره ولی نو نیست 

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
2728

باطری انداخت روش از مال خودش بدتر بود اصلا تکون نخورد😂منم گفتم بذار ببینم مشکلش چیه شاید بد انداختیش باطری اولی خودش رو انداختم روش وحرکت کرد گفتم عه دیدی اشتباه انداختی😂

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

عروس خبیث😂

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2738

بعدشم تشکر کرد😂گفت دستت دردنکنه از باطری من بهتربود منم گفتم خاهش میکنم😅ومتواری شدم

باطری انداخت روش از مال خودش بدتر بود اصلا تکون نخورد😂منم گفتم بذار ببینم مشکلش چیه شاید بد انداختی ...

😂😂😂 وای خدا نکشتت

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
عروس خبیث😂

😅به این مهربونی کجا دیدی😂مادرشوهرم ذوق کرد گفت خوبه دیگه میفهمم چقدر تا صبح مونده

2706