2733
2739
عنوان

خرید طلا خانوما بیاین لطفا

225 بازدید | 27 پست

سلام 

شوهرم میخواد ماشینشو بفروشه بعد کسی که میخواد بخره گفته ۲۵ ملیون طلا دارم شوهرمم گفته اشکال نداره بریم طلا فروشی هر چقد خریدن من ازت برمیدارم همون قیمت 

بنظرتون الان ارزش داره طلا بخری؟؟

گفته برا تو میخوام بخرم البته ۱۱ تومن پیشش دارم 

بنظرتون ارزون تر میشه یا نه؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ارزون نمیشه ولی اجرت نمیدی کلی به نفعته

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

صد در صد ازش طلا بگیر

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
ینی گرون تر از الان میشه؟؟

بله

فقط زود بگیر چون الان بانک مرکزی داره تزریق میکنه

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
2738
صد در صد ازش طلا بگیر

وای خیلی به نفعته،اندازه پولت طلا بگیر ازش،میدونی بخای اون مقدار طلا رو از مغازه بخری کلی تو هر گرم باید سود و مالیات بدی

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
آره همینطوره  من چون‌برا عروسیمم طلا نخریدم میخوام اگ واقعا الان ارزش داره بخرم  میترسم ...

چی تو این مملکت ارزون شده که طلا بخاد ارزون شه

وای خیلی به نفعته،اندازه پولت طلا بگیر ازش،میدونی بخای اون مقدار طلا رو از مغازه بخری کلی تو هر گرم ...

راست میگی واقعا کلی باید پول مالیات و اجرت طلای نو بدم‌اگ بخوام نو بخرم 

2706