2733
2739
عنوان

خوردن برگه زردآلو دربارداری

8572 بازدید | 12 پست

من تا حالا هوس میکردم میخوردم گاهی الان خوندم ویتامین آ داره...بخاطر ویتامین آ گفتن آب هویج هروز نخورید الان نصف چیزایی که میخوایم بخوریم آ داره که

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اصلا حساس نباش  از اونا ک میتونی بخوری مقدار مناسب رو ب کم بخور  استرس خطرش بیشتره

خب همین که نمیدونم مثلا نقدار مناسب برگه زرآلو چقده😂ی مشت خوردم

مکه چقدر میخوری.؟آب هویج فرق داره .برای یه لیوان آب هویج کلی هویج باید مصرف کنی

ی مشت مثلا ولی بین اجیلم ریختم روزانه میخورم یا دوروز یبار

بخور بابا راحت باش .... زیاده روی نکن.... ولی بخور خاله من اول بارداریش هوس جیگر کرده بود قشنگ خورده بوداااااا تا بترکه خورده بود طول بارداریشم خورد من دوماه اخر فهمیدم انقد جیگر خورده  بهش گفتم ترسید ولی هیچیم نشد.... 😂 توام راحت باش... زیاده روی نکنی هیچی نمیشه ایشالله

آرزو به دلم موند از وقتی باردار شدم یچی بخورم حالشو ببرم گلاب به روتون همش ویار همش ویار اهههههه.دوستان من قرض ضد تهوع دکتر بهم داده بود حالا تموم شده به نظرتون میتونم برم داروخونه از پیش خودم همون قرصو بگیرم؟دمیترون هست اسمش

2738
بخور بابا راحت باش .... زیاده روی نکن.... ولی بخور خاله من اول بارداریش هوس جیگر کرده بود قشنگ خورده ...

ان شالله این محدودیتا خیلی سخته تو بارداری 

آرزو به دلم موند از وقتی باردار شدم یچی بخورم حالشو ببرم گلاب به روتون همش ویار همش ویار اهههههه.دوس ...

اره داروخونه بهت میده برو بخر 

بابا بخور بره حساس نباشه من یه عالمه برگ زرد آلو .جیگر خوردم هیچ مشکلی هم ک پیش نیومده

خداروشکر...چقدم مزه میده انگار مزش فرق داره اصلا با قبل