2733
2739
عنوان

سیسمونی

190 بازدید | 16 پست

سلام

خانومالطف میکنین یه لیست ازسیسمونی بدین من بلدنیستم چی بخرم؟؟؟

خرده ریزاش منظورمه مثلاکمدوتخت نه بقیه ی چیزا؟

واینکه هخین خرده ریزاچقدمیشه هزینش؟؟؟

چیزاییکه واقعالازمه بگین ممنون میشم 

این روزگار میگذرد خوب یاکه بد...

بری تو سیسمونی فروشی خودشون یه لیست دارن وازشونم بپرسی راهنماییت میکنن😄من امروز پرسیدم گفت به غیر از سرویس کالسکه و تخت و کمد چیزای ضروری واسه سیسمونی حدود ۲ ،۲/۵میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بری تو سیسمونی فروشی خودشون یه لیست دارن وازشونم بپرسی راهنماییت میکنن😄من امروز پرسیدم گفت به غیر ا ...

ممنون 

2731

تو خود مغازه ی سیسمونیا خودشون لیست تهیه کردن ولی خیلی چیزای اضافی هم هس اگه میتونی یکی که نی نی داره یا بچش کوچولو هس و تجربه داره برات وقت بذاره باهات بیاد خرید،اگهههههه خواستی بگو تا خودم بیام 😊😊

خداااااایا زندگیمو سپردم به خودت❤
تو خود مغازه ی سیسمونیا خودشون لیست تهیه کردن ولی خیلی چیزای اضافی هم هس اگه میتونی یکی که نی نی دار ...

دستت دردنکنه ممنون🌹🌹🌹🌹🌹🌹

خالش همینکه گفتی انگاراومدی😅😅😅

2738

سلام من از همین لیست چیزهایی که لازم داستم گرفتن بعضی چیزها بسته با استفاده خودت داره مثل کالسکه

اگه تهران هستی برو انبار اقابزرگ قیمتش مناسب بیشتر وسایل ها هم داره خواستی کانالشو بزارم

من قیمت وسایلم داره چیزی خواستی بگو

ممنون 

اینترنت ی لیست کامل از لیست سیسمونی بگیر ی سری واقعا ضردری ی سریشم سلیقه ای هست 

کالسکه بسته به استفاده داره کالسکه خارجی چرخشون بهتر المانیش از 2 میلیون شروع میشه ولی بدرد کسی میخوره همش استفاده داره مثل خود المانی ها من زن دایم المان.میگه خودشونم نو نمیخرن بعدشم بچه هاشونو تو سرما بارون بیرون.میبرن

ولی مثلا من خودم همش با ماشین بیرون میرم برای چی کالسکه خارجی بگیرم همون ایرانی دلیجان گرفتم خوبم هستش اونم به خاطر مامانم گرفتم میگم میخوام پارک ببرمش در عوض کریر استفاده دارم برای همین میگم باید خودت ببینی چی استفاده داری بر حسب استفاده که داری سیسمونی تهیه کنید من سرویس کالسکه هفت صدو هفتاد هزار تومن خریدم

صندلی ماشین بعضی از بچه ها توش نمیشن بهتر بزاری ببینی بچه میشن یا نه بعد بگیری

تو لباس خریدنم نباید خیلی بگیر یا سرهمی زیاد بگیری چون بچه از نظر سایز معلوم.نمیکنه

سایز صفرم زیاد نگیر 

پوشکم خواستی بگیری تعداد کم بگیر برای همون اول به دنیا میاد چون.ممکن بچه ها به برخی مارک.پوشک حساسیت دارن

شیشه شیر من تحقیق کردم از مادرها و مغازه دارها گفتن مارک اونت خوبه اونم اگه احتمالش هست شیر مادر بدی ی دونه شیشه شیر نگیر چون.ممکن اصلا بچه اصلا شیشه شیر نگیر پستونکم همین طور

موقع خرید به تاریخ انقضا شیشه شیر توجه کن

تخت کنار مادر میگیره به این توجه کن ی طرفش حتما پایین بیاد بتونی راحت شیر شبا بهش بدی

اگر تهران هستی انبار اقابزرگ قیمتش خیلی خوبه خواستی بگوکانالش بدم تو کانالش قیمت نداره من چیزهای که خریدم قیمت هاشو نوشتم اگه خواستی بگوی مغازه نزدیک یافت اباد اونم قیمت مناسب

2706