2733
2739
عنوان

وای خدا تخم شویدم خوردم تخم برزک ام خوردم ......پس چرا درد نمیگیرتم😓

| مشاهده متن کامل بحث + 747 بازدید | 88 پست
ن پوشک بچه گذاشته بود بعد ک رسیدم معاینه کردن زیاد شد ولی ن اونقدر زیادا

قبل از معاینه کیسه ابت پاره شده بود؟؟

خدایا خودت تو اوج ناامیدی امیدوارم کردی😊😊😊خدا خودت نگهدارش باش🙏🙏🙏
خدا از دهنت بسنوه ایشالله.نه مثله معاینه معمولیه بابل.بعضیا خیلی بزرگش میکنن.

جدی. از بس میگن ادم استرس میگیره. میگفتن سونوواژینال هم خیلی درد داره من انجام دادم اصلا نفهمیدم😕خیالم راحت شد. راستی زایمان کردی بیا تاپیک خبرررر بدی ها 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدی. از بس میگن ادم استرس میگیره. میگفتن سونوواژینال هم خیلی درد داره من انجام دادم اصلا نفهمیدم😕خی ...

منم از سونو واژینال وحشت داشتم انقد همه بد میگفتن.وقتی رفتم سونو از یکی پرسیدم درد داشت چطور بود؟؟اونم برکشت گفت(ببخشیدا)شب که میری زیرپتو اگه درد داره اینم درد داره😲🤐

یعنی قشنگ دهنمو بستم دیگه😁

من سزارینم بعدش لباس سایز یک گرفتم همشو همه بزرگ میشه حموم تمیز کردن و شیر خوردن سخت میشه 

نه عزیزم اینایی ک گفتی برا بچه نارس و زیر دو‌کیلوعه برا بچه منکه نبود 😕😕همه لباساشم یایز یکه من اصن صفر نگرفتم 

2728
نه عزیزم اینایی ک گفتی برا بچه نارس و زیر دو‌کیلوعه برا بچه منکه نبود 😕😕همه لباساشم یایز یکه من اص ...

نمیدونم والا از همه اینجوری شنیدم استرس گرفتم 😢

با خدا باش و پادشاهی کن بی خدا باش و هر چه خواهی کن 😉
نمیدونم والا از همه اینجوری شنیدم استرس گرفتم 😢

استرست برا چیه دقیقا😕😕تو بگو بچه خوب باشه اگه گریه ایی نباشه همچین زود وزن بگیره کیف کنی من بچم دنیا اومدنی ۲۶۰۰بود یکماهگی ۴۳۰۰شده بود نزدیک دو کیلو اصاف کرده درحالیکه ماه اول باید یک کیلو اضافه کنه فقط دعا کن سالم باشه و گریه ایی نباشه که بعدا هم خودت اذیت میشی هم‌بچت پس استرس الکی نداشته باش

استرست برا چیه دقیقا😕😕تو بگو بچه خوب باشه اگه گریه ایی نباشه همچین زود وزن بگیره کیف کنی من بچم دن ...

اره  واقعا اول سالم باشه و اروم باشه

با خدا باش و پادشاهی کن بی خدا باش و هر چه خواهی کن 😉
2738

سلام چیشد؟ زایمان کردی به سلامتی؟

نی نی گل پسر من علیرضا بعد ۹ماه روز ولادت حضرت علی اکبر زمینی شد و زندگی ما رنگ جدیدی گرفت خدایا این نعمتو از هیچ زنی دریغ نکن بهترین حس مادرشدنه .
سلام نه.امشب ترشح خونی داشتم.ولی درد ندارم هنوز

احتمالا وقتشه دیگه پس 

نی نی گل پسر من علیرضا بعد ۹ماه روز ولادت حضرت علی اکبر زمینی شد و زندگی ما رنگ جدیدی گرفت خدایا این نعمتو از هیچ زنی دریغ نکن بهترین حس مادرشدنه .
استارتر نی نیت اومد همینجا خبر بدی...نه که بری واس خودتاااا...

سلام عزیزم اره همون شب زایمان کردم و چه زایمانی😰😭پدرمو در اوردن.