2733
2734

شایدتکراری باشه این چیزاروزیادشنیده باشین امادلم گرفته ازبی احترامی های شوهرم از زدنش ازتوهین هاش فوش دادنش بی مسولیتیش بی پولیش خیانتش ثبات نبودنش تندمزاجی خدایاکمکم کن دعاکنیدبرام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خدا به دلت آرامش بده و 

زندگی روی خوشش رو بهت نشون بده هر چه زودتر 

الهی امین 

شوهرت هم به راه راست هدایت کنه 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 

🔶دعای خوش اخلاقی و رفع عصبانیت کنترل عصبانیت شخص ( مجرب )🔶

🎇بر روی یک چاقو  اسم شخصی که میخواهید عصبانیت او را از بین ببرید ٬ نوشته و آن را نزدیک دهان خود کرده و بر آن هفت بار سوره انشراح را به این شکل بخوانید :

⚜اعوذ بالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم الم نشرح لک صدرک و وضعنا عنک وزرک الذی انقض ظهرک و رفعنا لک ذکرک فان مع العسر یسرا ٬ ان مع العسر یسرا اللهم اِطفِیِء غضبَ فلان بن فلانه کَما اَطفَیتُ هذِهِ السَّکین فاذا فَرَغتَ فَانصَب و الی ربُّکَ فارغَب⚜

♦️و اگر طرف مونث بود بگوید فلان بنت فلانه  

🔴 نکته بسیار مهم :  

💠شش بار به شکلی که گفته شد بخوانید و دفعه آخر را نگهدارید . حالا چاقو را بر روی آتش نگه داشته تا سرخ شود و بعد از سرخ شدن دفعه هفتم را بخوانید و آن را در یک ظرف آب سرد فرو کنید و این آب را به شخص بخورانید و اگر امکان خوراندن مستقیم آن به شخص و جود ندارد آن را در شربت یا چای یا غذای او بریزید به اذن خدا همانطور که چاقو در آب سرد میشود عصبانیت های آن شخص هم سرد میشود💠

🌋🌅🌋🌅🌋🌅🌋🌅

https://telegram.me/joinchat/B3w9GkCdGIN660ojbfQbVQ

دعاکده قرآنی🖕🏻🖕🏻

🔷💛🔷💛🔷💛🔷💛🔷💛🔷💛