2733
2734
عنوان

خانوما بیاین سوال دارم

133 بازدید | 14 پست

میشه قبل شروع مراسم خاستگاری و اینا بری آزمایش ازدواج بدی؟یا حتمأ نامه از جایی میخاد؟هزینش حدودأ چقدره و آزمایش خونه یا ادرار؟

درمان تبخال و عفونت های تناسلی ب صورت گیاهی همدانیای گل تشریف بیارین مکانی مورد اعتماد برای خرید انواع عرقیات دارویی و گیاهی اصل و با کیفیت به ما بپیوندید لینک کانال@araghiat_giyahii

هم خون هم ادرار هم ژنتیک حدود 100 تومن

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

از محضر باید نامه بگیری بعدا هزینه هم به عده ی داماده و از شما فقط ادار میگیرن از آقا ادار و خون 

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......
باید شناسنامه و عکس ببرین محضر بهتون برگه میده برای ازمایشگاه

ینی نمیشه همینطوری بدون نامه و اینا بری آزمایشگاه؟

درمان تبخال و عفونت های تناسلی ب صورت گیاهی همدانیای گل تشریف بیارین مکانی مورد اعتماد برای خرید انواع عرقیات دارویی و گیاهی اصل و با کیفیت به ما بپیوندید لینک کانال@araghiat_giyahii
2740
از محضر باید نامه بگیری بعدا هزینه هم به عده ی داماده و از شما فقط ادار میگیرن از آقا ادار و خون&nbs ...

از هر دو هم خون میگیرن هم ادرار من ی ماه پیش رفتم 

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
ینی نمیشه همینطوری بدون نامه و اینا بری آزمایشگاه؟

مگر اینکه آقا بره ازمایش اعتیاد و سیفلیس و سوزاک و بیماری های مقاربتی و تالاسمی رو بده 

شما هم جدا بری ازمایش اعتیاد بدی

که همینجوری بری وجهه جالبی نداره

🔵🔵🔵وزن اولیه 
مگر اینکه آقا بره ازمایش اعتیاد و سیفلیس و سوزاک و بیماری های مقاربتی و تالاسمی رو بده  شما هم ...

آخه میخام قبل از اینکه کسی بدونه ببینیم خونمون بهم میخوره یا ن

آخه میخام قبل از اینکه کسی بدونه ببینیم خونمون بهم میخوره یا ن

ازمایش کم خونی و تالاسمی رو اقا میده اگه تالاسمی و کم خونی داشته باشه از شما هم ازمایش میگیرن شما هم تالاسمی باشی احتمالا بچتون هم دچار تالاسمی میشه 

برین ازمایش خون بدین برای تالاسمی 

🔵🔵🔵وزن اولیه 
ازمایش کم خونی و تالاسمی رو اقا میده اگه تالاسمی و کم خونی داشته باشه از شما هم ازمایش میگیرن شما هم ...

مرسی گلم گزارش بزن واسم

از محضر باید نامه بگیری بعدا هزینه هم به عده ی داماده و از شما فقط ادار میگیرن از آقا ادار و خون&nbs ...

عزیزم گزارش بزن برام

2706