2733
2739
عنوان

باردارها بیان

205 بازدید | 38 پست

سلام من ۱۱ هفته و نیم هسم حالت تهوع دارم ولی چن روزیه کم شده و امروز معدم ترش کرده و چطوری بفهمم جنین رشد کرده و زندس استرس دارم واسه سقط قبلیم که نبض نداشت و تو هفته ۷ سقط کردم والبته با امپول حامله شده بودم ولی الان طبیعی حاملم و در هفته ۷ نبض جنین ۱۵۰ بود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

منم دقیقاهفت هفته وچهارروزمه دکترمن گفت طبیعیه حالت تهوع کم کمترکمترمیشه امامعده دردمیگیری ومعدت ترش میکنه عزیزم نگران نباش اصلا

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
2738

من اصلا حالت تهوع و درد نداشتم شکمم اصلا بزرگ‌نشد ولی خداروشکر بچم سالم بدنیا اومد فقط نباید استرس داشته باشی

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2706