2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تزريق ويتامين به پوست

سلام گلی من انجام دادم بایه سوزن سرنازک دورتادورچشم تزریق میکنن دردداره ازمن تاسه روز ورم شدیدوکبودی داشت ولی به هیچ عنوان فایده ای نکرد الکی هزینه کردم 

من برای سلامتی وعاقبت به خیری همه بچه هادعا میکنم وصلوات میفرستم شماهم برای سلامتی بچه های من صلوات بفرستین..خداخودش به بچه ها رحم کنه
2731
سلام گلی من انجام دادم بایه سوزن سرنازک دورتادورچشم تزریق میکنن دردداره ازمن تاسه روز ورم شدیدوکبودی ...

جدي😓يعني حتي يه درجه هم تيرگي رو كم نكرد؟

خدايا بس نيست انتظار؟من درعذابم🔥ارامشت كي نصيبم ميشود؟🌞🥀
جدي😓يعني حتي يه درجه هم تيرگي رو كم نكرد؟

ن گلم اصلا بعدکه دوباره رفتم گفتن باید چندین بارتکرارکنی ولی من حاضربه اینکارنشدم بالاخره چشم عضو حساسیه

من برای سلامتی وعاقبت به خیری همه بچه هادعا میکنم وصلوات میفرستم شماهم برای سلامتی بچه های من صلوات بفرستین..خداخودش به بچه ها رحم کنه
ن گلم اصلا بعدکه دوباره رفتم گفتن باید چندین بارتکرارکنی ولی من حاضربه اینکارنشدم بالاخره چشم عضو حس ...

چقدر طول كشيد كبودي ها خوب شن؟

عوارض داشت؟

چقدر طول كشيد كبودي ها خوب شن؟ عوارض داشت؟

سه روزچشمای من کلاورم داشت شدیدبعدیکهفته کم کم خوب شد

2738
سه روزچشمای من کلاورم داشت شدیدبعدیکهفته کم کم خوب شد

واي پس من چكار كنم اخه

اين تيرگي دور چشم راه ديگه اي نداره؟هرچقدر كرم ميزنم تاثير نداره

خواستم مزوتراپي كنم اونم كه خوب نيس واقعا موندم چكار كنم😔

من رفتم  راصی بودم .کلينيک پوست و ليزر ادونيس تو گیشا رفتم  02186110849

جدي؟يعني كلا سياهي رفع شده؟چند جلسه رفتين تا نتيجه ي كامل رو ديدين؟

من خودمم همین مشکل رو داشتم اما با کمک یکی ا زدوستام کلینیک موگه رو پیدا کردم رفتم برای درمان ش الان چهره  م عاااالی شده خیللی تاثیر می گذاره لامصبhttps://www.instagram.com/mugeclinic/ اینم ادرس اینستاگرامشه نمونه کارهاشو میزارن اینجا تازه عکس صورته منم هست

سلام گلی من انجام دادم بایه سوزن سرنازک دورتادورچشم تزریق میکنن دردداره ازمن تاسه روز ورم شدیدوکبودی ...

سلام من دیشب انجام دادم به شدت ورم کرد و الان قرمزه 

دکتر گفت حساسیت کردی و دوتا آمپول زد و دوبسته قرص داد 

تورو خدا نگرانم بگو برای شما هم همینطور شد 

جاش نموند؟

مامان دو قلو ها ❤
2706