2733
2739
شير بادام هم توي طب سنتي ميگن خوبه براي بيماريهاي مغزي و روحي و اينجور چيزا سرچ كن يا از كسي ك طب ...

شیر و بادام خیلی سرد و دیر هضم 

اصلا برای تشنج خوب نیست 

پدر مهربونم ۳۱ شهریور از دست دادم😔چقدر سخت و دلگیرم این روزا😭لعنت به باعث و بانیش

عزیزم انشالله بحق آقا امام سجاد پسرت خوب بشه اگه قرص فنوباربیتال براش تجویز کرده به هیچ عنوان سرخود قطع نکن وکم یا زیاد هم نکن وقشنگ رو دستور پزشک رفتار کن وشوخی نگیر

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تشنج ترسناکه اما ابدا خطرناک نیس بر خلاف شکلش 

اتفاقا خطر ناك هست

ممكنه در اثر ضرباتي ك ب سر وارد شه بميره طرف! همه ك تو خونه و تختشون تشنج نميكنن!

پشت فرمون! وسط خيابون!

البته چند ثانيه قبلش ميفهمن اما فرصت عكس العمل ندارند تا اين حد

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2731
عزیزم یه کم بیشتر درمورد درمان سنتیش برام توضیح میدی درکنار درمان دکتر انجام بدم براش

درمان سنتي معمولا با شيميايي جور در نمياد

بنظرم همون داروهاي دكتر رو بده اخه سنش كم هست دوباره تكرار نشه براش

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
شیر و بادام خیلی سرد و دیر هضم  اصلا برای تشنج خوب نیست

عزيزم اسمش شير بادوم هست شير نداره ك!  سرچ كن طرز تهيه اش

2738
بچم فوتبالیسته مث دسته گل بی دلیل اسیر دوا دکتر شد قلبم داره میترکه دعا کنید برام    

ب سرش ضربه نخورده بود؟

قرص تگرتول

پسر منم تگرتول میخوره 

والپروات سدیم و آستازولامید هم میخوره همزمان 

پسر من این ۳ تا دارو باهم میخوره😥😥😥😥

پدر مهربونم ۳۱ شهریور از دست دادم😔چقدر سخت و دلگیرم این روزا😭لعنت به باعث و بانیش
عزيزم اسمش شير بادوم هست شير نداره ك!    سرچ كن طرز تهيه اش

اخه خود بادوم دیر هضم و سردی 

به من گفت زیاد بادوم نده

چرا چی شده بود اونم تشنج؟

بله تشنج داره 

و حملاتاش کنترل نشده 

پسر منم سالم سالم یکهو اینجوری شدش

بله تشنج داره  و حملاتاش کنترل نشده  پسر منم سالم سالم یکهو اینجوری شدش

خدا کنه هرچی زودتر خوب بشه من میترسم خیلی زیاد حتی ازترس نوبتی من وباباش بیدار میمونیم شب 

خدا کنه هرچی زودتر خوب بشه من میترسم خیلی زیاد حتی ازترس نوبتی من وباباش بیدار میمونیم شب 

درکت میکنم خیلی سخت منو همسرم ۶ ماه زندگیمون اینجوریه 

انشالا زودتر خوب بشن

2706