2737
2739
درکت میکنم خیلی سخت منو همسرم ۶ ماه زندگیمون اینجوریه  انشالا زودتر خوب بشن

چن بار تشنج کرده؟ ازوقتی دارو میخوره بازم تشنج کرده؟تو راخدا ببخش انقد سوال میپرسم

اخه خود بادوم دیر هضم و سردی  به من گفت زیاد بادوم نده

چون بادوم با پوست باشه يبوست مياره وبرا تشنج يبوست بد هست شايد ب اين خاطر باشه

ولي شير بادام پوست بادام گرفته ميشه و توي ابجوش دم ميشه

حالا بازم تحقيق كن

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چن بار تشنج کرده؟ ازوقتی دارو میخوره بازم تشنج کرده؟تو راخدا ببخش انقد سوال میپرسم

نه بابا این چه حرفیه 

تشنج پسر من اوایل به صورت خیره شدن به یکجا بود 

بعد شروع به دارو خوردن کرد بهتر نشد و بدتر شد تشنجاش کنترل نشد اصلا 

لواتیراستام هم خورد بهش نساخت قطع کردیم 

الانم بعد این همه دارو کامل کنترل نشده 

تایم تشنجش کم شده ۴ ۵ ثانیه هستش ولی در روز شاید ۲۰ بار تکرار شه😢😢😢😢😢

پسر من تشنجش بالای دو دقیقه هم داشت که با دیازپام قطع کردیم تشنجش 

خیلی سختی کشیدم تو این مدت😥😥

پسر منم خیلی باهوش و اجتماعی بودش طفلکم مریض شد

پدر مهربونم ۳۱ شهریور از دست دادم😔چقدر سخت و دلگیرم این روزا😭لعنت به باعث و بانیش
2731
نه بابا این چه حرفیه  تشنج پسر من اوایل به صورت خیره شدن به یکجا بود  بعد شروع به دارو خ ...

یا امام رضا من ایچیزا رو نمیذونم پسرم رب ساعت تشنجش طول کشید من تو سایت بلد نیستم میشه تو خاص شماره بهم بدی بهت زنگ بزنم میخوام بدونم تشنج دودقه چطوریه یعنی چی

یا امام رضا من ایچیزا رو نمیذونم پسرم رب ساعت تشنجش طول کشید من تو سایت بلد نیستم میشه تو خاص شماره ...

باشه بهت درخواست میدم شمارم می زارم برات 

تشنج که زمانش از دو دقیقه رد بشه با تزریق دیازپام از طریق مقعد قطع میکنن تشنج 

شیاف دیازپام نه اسم داروش رکتال تیوپ هستش 

پدر مهربونم ۳۱ شهریور از دست دادم😔چقدر سخت و دلگیرم این روزا😭لعنت به باعث و بانیش

اصلا نترس خانمی پسر یکی از فامیل های ما همینجوری بدون تب تشنجکرد 3یا4سال نصف قرص خورد ولی دقیق مثل دستور پزشک رفتار کرد وآمپول د3هم براش میزد الان یه مرد موفق وعالی شده اصلا نترس  انشالله خیره

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
2738

تهران پیش دکتر پاکدامن ببرش که خیلی حاذق ودرجه یکه

دکتر حسین پاکدامن متخصص بیماریهای مغز واعصاب از آمریکا

البته این آدرس ازقدیمه 

بلوار میرداماد جنب مسجد الغدیر پلاک 165شماره7

تلفن 2275191

223631

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
نه بابا این چه حرفیه  تشنج پسر من اوایل به صورت خیره شدن به یکجا بود  بعد شروع به دارو خ ...

٢٠ بار در روز 

تهراني؟

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

عزیزم چون گفتی فوتبالیسته یه تحقیق بکن ببین زمان بازی سرش ضربه سخت نخورده؟ ممکنه اتفاقی افتاده و مربیهاش به شما نگفته باشن

تو بیمارستان یه پسر ۱۰-۱۵ ساله رو آورده بودن که سال قبل معلمش تنبیهش کرده بوده و به سرش ضربه زده. از همون شبش شروع میکنه به تشنج. چون این تجربه رو دارم میگم تحقیق کن

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "

الهی به حق این روزهای عزیز و مولودهای پاکش همه بچه های مریض شفای کامل بگیرن و خدا هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکنه

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "