2733
2739
عنوان

بیمارستان مادران یا پاسارگاد؟؟؟

240 بازدید | 11 پست

جاری من هم مادران زایمان کرده هم پاسارگاد میگه مادران بهتره نمیدونم کدومو انتخاب کنم اگه تجربه ای دارین میشه بگین خواهش میکنم و اینکه چیامیدن و چه چیزایی باید ببرم با خودم 

با خدا باش و پادشاهی کن بی خدا باش و هر چه خواهی کن 😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیرم جفتشون سزارین انجام میدن؟ یا کلا ممنوع شده؟

جفتشون انجام میدن من بچه دوممه نمیدونم بچه اولو 

2731
و اینکه دوست من پاسارگاد رفته بود و خیلی راضی بود

اخه جاری من دی زایمان کرد میگه خوب نبود رفتارشون 

ولی مادران و دو سال پیش میگفت خیلی راضی بودم موندم رو دوراهی

من قراره مادران زایمان کنم رفتم بیمارستانو دیدم به نظرم خوب بود رفتار پرسنل و پرستاراشم خیلی خوب بود ...

انشالله بسلامتی فارق بشی عزیزم کی زایمان میکنی ترو خدا زایمان کردی خبرش و بهم بده 

2740
ممنون عزیزم انشاالله تو هم زایمان خوبی داشته باشی من یه هفته دیگه سزارین میکنم باشه میام میگم چجور ...

وای ممنونم انشالله خیلی خیلی راحت زایمان کنی 😘😘عزیزم موقع زایمانت منم دعا کن 

وای ممنونم انشالله خیلی خیلی راحت زایمان کنی 😘😘عزیزم موقع زایمانت منم دعا کن 

سلام عزیزم اومدم بگم که هفته پیش من بیمارستان مادران زایمان کردم و همه چیز عالی بود. پرسنل و پرستاراش هم خیلی خوب بودن مخصوصا اون خانومه که کمک میکرد برم دستشویی و کارامو میکرد مثل یه مادر مهربون بود. در کل بیمارستان تمیز و خوبی بود من راضی بودم امیدوارم شما هم زایمان راحتی داشته باشی و نی نیتو به سلامتی بغل بگیری

راستی اینم بگم که یه دست لباس و پتو به نی نی میدن و یه لباس گلگلی صورتی خوشگل با هدبند به مامان نی نی میدن با یه سری وسایل مثل مسواک و حوله  و ایناو پوشک برا مامان و نی نی تو ساکش هست. چیز خاصی نیاز نیست ببری مگه اینکه کریر و لباس و اینا برا برگشتن به خونه