2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اونروزمن همچین تاپیکی زدم،دوسه نفراومدن منوقورت دادن😁که مگه اینجاسایت همسریابیه ،من خودم متاهلم برای یه بنده خدامیخواستن

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤
2728

😕 خب دختر میخوای پسر میخوای چن ساله میخوای 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
2738
اونروزمن همچین تاپیکی زدم،دوسه نفراومدن منوقورت دادن😁که مگه اینجاسایت همسریابیه ،من خودم متاهلم برا ...

خخخخخ مگ میخایم همسرپیداکنیم.منم  والامتاهلم و یه بچه دارم.اخه توشیرازشنیدم یه سری جاها هس ک معرفی میکن واینا

😕 خب دختر میخوای پسر میخوای چن ساله میخوای 

پسر عزیزم.دختره ۳۰ ساله و فوق لیسانس.تو ازمایشگاه زنتیک کارمیکنه.خوشکل و ازخانواده خوب.منظورم کسی ک تو این کارها باشه و معرفی کنه.

خخخخ .ایشون دندونپزشکووکیل و نابغه دکترا رو رد کردن.منظورم اینه یه نفر ک معتبرباشه و دختر پسربهم معر ...

خب این پسرا هم که میگم یکیشون پرستاره یکیشون وکیل

اتفاقا خیلی مشکل پسند هستن.

چرا اینجوری جواب میدی مگه من چی گفتم

هر دو هم پسر عموهای همسرم هستن

من در کشوری زندگی میکنم که قانون فقط برای فقرا اجرا میشود.ثروتمندان گویی از اجرای قانون در امان هستند.
2706