2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تريزومي رد شده ولي سندروم يكم مشكوكه زياد مهم نيستا ولي تكرار كني بهتره انشالله كه مشكلي نيست

یعنی چی؟الان هفته ۱۴هستم دوباره تکرارش کنم؟

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
2728
احتمال سندروم ١ به ٣٠٠ هست  معمولا تكرار كردني بدون مشكل ميشه چون عدد انتي هم خوبه  ولي ...

خب میشه بگی درواقع چقدر باید باشه وریسک ازمایش من چقدره عزیزم؟استرس گرفتم سونو مو دکترم دید گفت خوبه

یعنی چی؟الان هفته ۱۴هستم دوباره تکرارش کنم؟

تكرار كه  نه خودت بخواي برات ازمايش ديگه مينويسن اگه نخواستي غربالگري دومت رو حتما زود برو و اين ازمايشتم حتما الان به دكترت نشون بده نگران مشو فقط ريسك نشون داده 

2738
چون سونوت خوب بود جاي نگراني زياد نيست بايد زير ١ به ١٥٠٠ باشه مال شما ١ روي ٣٠٠ هست

مرسی نظر دادی گلم دعا کن برام یه جوری شدم

دوست گلم وقتی دکترت گفته خوبه دیگه جای نگرانی نداره 

دیگه ارامشتو حفظ کن و از کسی ازمایشتو نپرس به دکترت اطمینان کن شاید یکی تخصصشو یا حتی سردرنیاره الکی یچیزی بهت بگه استرس میگیری و اون فسقلی ناراحت میشه. 

منم ازمایش دادم و دوباره تکرارش کردم هفته ۱۶ .

دوست گلم وقتی دکترت گفته خوبه دیگه جای نگرانی نداره  دیگه ارامشتو حفظ کن و از کسی ازمایشتو نپر ...

ممنون گلم دارم گریه میکنم بخدا.اخه سونو مو نشون دادم ازمایشمو توعید دادم شهرستان.جوابش والان گرفتن عکسشو فرستادن هنوز دکتر ندیده

دوست گلم وقتی دکترت گفته خوبه دیگه جای نگرانی نداره  دیگه ارامشتو حفظ کن و از کسی ازمایشتو نپر ...

مال شماهم ریسک داشت؟؟هفته۱۶همه چی نرمال بود؟؟

2706