2737
2739
عنوان

دختره 8 ساله که شلوار نمیموشه😷

3770 بازدید | 81 پست

دیروز تاپیکشو زدم که دختر 8 ساله خواهرشوهرم جلو مهمونا وقتی میخواد بره دسشویی شلوارشو میکشه پایین 😐 بعد ازونم وقتی اومد بیرون 1 ساعت بدون شلوار تو خونه چرخید فقط یه روسری بست به هودش که نقلش از پشت معلوم بودو کسیم چیزی بهش نمیگفت و فقط هر هر میخندیدن.خیلی وقتا جلو شوهرم و پدرشوهرمم شلوار پاش نیست که من واقعا خجالت میکشم 

بچه ها خیلی میترسم بچه منم اینجوری کنن خانواده همسرم😳خیلی دختر خوبیه و دوسش دارم ولی بخاطر تربیت بدی که شده خیلی اخلاقای بدی داره خیلی لوسه خیلی ....

یا ابالفضل حیا کجا رفته 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی شورتم پاش نی😐؟! 

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2728

تو خونه راه میره و شلوع کاری میکنه و خونه رو کثیف میکنه 

خونه کسی میره  لوازم ارایش برمیداره 

و ابدا کسی چیزی بهش نمیگه 

هرچی میخواد واسش میخرن هرچییییی 

خیلی خودخواه شده 

2738
2706