2737
2734
عنوان

خانوما بارداری ناخاسته

| مشاهده متن کامل بحث + 1075 بازدید | 97 پست
واا خب معلومه ناراحت میشه گلم.همینکه بابات کنار لومده خیلیه.من اگه تو عقد حامله میشدم بدون هیچی میند ...

مامانم خیلی لحنش تلخ و زنندس

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE= 86518338 ]خوب واسه چی بهشون گفتی بابا ملت میگذارم مطمین شن سالمه قلبش میزنه بعد میگن شما هنو ...

دقیقا اصلا نمیدونستم چیکار کنم چون مادر شوهرم خیلییییییییی مورد اعتماد و خدای آرامش دادنه بهش گفتم یه ربع میخندید میگفت خ آکنه شکل خودت بسه و اینا

2728
بابا فامیل ما فهمید بارداره به هیچ کس نگفت عروسی گرفتن سریع بعد عروسی دوماه بعدش گفت به همه البته ...

مادر شوهرمم میگه عیب نداره  اگه بود ب همه میگیم 7 ماهه بدنیا اومده

من خوشبختانه پربودیم منظمه .با به روز عقب انداختن فهمیدم حاملم .دکتر محاسبه کرد برام

اگه کیست داشته باشی حامله نمیشی؟ 

2740
نوک سینم شدید تیزه شده بود.من کمر باریک بودم.کمرم پهن تدر شده بود.چشام تیزه شده بود 😉یادش بخیر  ...

الان اینا کلیه؟ 

جاری من پنج ماهشه تازه الان همه فهمیدن حاملس 

جاری  منم داشت میرفت تو شش ماهگی ماها فهمیدیم!!

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
نزدم فقط مامان شوشو میدونه

خیلی ناشیانه رفتار کردی اصل کار همون مامان شوشوته😑

خدای مهربونم ب همه منتظرا نی نی بده لطفا مواظب نی نی های توشکم مامانا هم باش😍😍😍😘😘اون نی نی هاییم ک بدنیا اومدنو در پناه خودت حفظ کن عاشقتم
خیلی ناشیانه رفتار کردی اصل کار همون مامان شوشوته😑

مادر شوهر من یه کم متفاوته از تو نی نی سایتیا😂😂😂بنده خدا فرق داره

2706