2737
2734
عنوان

کسی توی بارداری ادرارش بوی بد میداد؟

11256 بازدید | 30 پست

بابت سوالم عذر میخوام

من تو هفته پنج هستم تازه دیروز فهمیدم باردارم

۳-۴ روزه احساس میکنم ادرارم بوی بد میده

ولی سوزش اینا ندارم

دکترم هم آخر هفته ۸ بهم وقت ویزیت داده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خطرناک نیست؟ نگرانم 

اگه سوزش و درد داری به دکتر بگو معمولا درد زیر شکم داره ادم منم هفته شش اینجوری شدم درد داشتم تو لگنم و زیر شکم و دسشوییم یجوری بود دکتر سفیکسیم داد حل شد

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

اگه عفونت ادراری باشه ازعلایم خطر توبارداریه

سعی کن تامیتونی مایعات بخوری دکتربه من گفت روزی ۸ تا لیوان حتما بخور

یه چیزایی هست.... که نه میشه نوشت نه میشه به زبون اوردونه میشه فراموش کرد.همونامیشن جوشهای صورت،موهای سفیدوبداخلاقیهای گاه وبیگاه....
2738

وای من اینقد میرم دستشویی دیگه خسته شدم هر ده دیقه تو راه دستشویی ام

شباااا که میخوابم تا صبح میترکم از دستشویی نرفتن ولی اصلا حوصله اینکه وسط خوابم برم و ندارم

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
دردای خفیف زیر شکم دارم ولی از کجا بدونم از بارداریه یا از عفونت

اون چیزی نیس طبیعیه اگه قسمت پهلوت دردبگیره عفونت ادراریه 

یه چیزایی هست.... که نه میشه نوشت نه میشه به زبون اوردونه میشه فراموش کرد.همونامیشن جوشهای صورت،موهای سفیدوبداخلاقیهای گاه وبیگاه....
دردای خفیف زیر شکم دارم ولی از کجا بدونم از بارداریه یا از عفونت

نه دردای ریز از بارداری . اب زیاد بخور

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

[QUOTE=86516998]نمی‌دونم عفونت دارم یا نه خیلی میترسم چه خطری داره؟[/QUOTE

حتی تو بهداشت منطقه تونم اگه بری برات آزمایش ادرارمینویسه میفهمی عفونت داری یانه

خدایی نکرده اگه عفونت زیادباشه احتمال سقط هست تو گوگل علایم خطردردوران بارداری رو ببین.منم همینطوربودم دکترم بهم قرص دادومایعات زیادخوردم سریع خوب شدم

2706