2737
2739

شوهرم با برنامه اسنپ و تپسی مسافر میزنه... چند وقته گوشیشو که چک میکنم . میبینم تو ت ل گرام شماره زنهای که مسافرش بودنو ذخیره کرده . عکساشونم باز کرده نگاه کرده. حتی اگه 50 تا عکسم باشه تا اخرشو باز کرده بود😔 همشونم از این زنهای خیلی ارایشی و بی حجاب . حتی بینشون متاهل و سن بالا هم بود. بهش گفتم اینا کی ان .هر بار یه دروغی گفت. اسماشونم اینظوری ذخیره میکنه مثلا خخخخخ یا تتتت   یا miss . یه نفر بینشون بود . ارایشگر بود.عکس کارت ارایشگاهشم گذاشته بود.گفتم این کیه .گفت نمیدونم. حالا دیروز خواستم برم ارایشگاه . گفت برو فلان ارایشگاه.اسم ارایشگاه همون زنه بود.من خیلی اعصابم خورده .  اخه اون که دیگه زن داره .بین این زنها دنبال چیه.شما بودین چیکار میکردین؟

کاش دلها در چهره ها بود ......

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خدا اخرش رو بخیر کنه فقط

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

والا چی بگم من اصلا دوس ندارم شوهرم جای کار کنه ک دورش یا کنارش زنی باشه اونم فکر کن‌اسنپ یا اژانس من از اول شرط گذاشتم ک‌کارت باید جوری باشه فقط محیط مردونه اونم خداروشکر شرکتشون فقط مرد هست

2738

دلیلی نداره اگه هم رانندس خوب مسافراباید شماره شوهرتو ذخیره کنن بش زنگ بزنن دیگه برا شوهرت چه فرق میکنه کدوم مسافرش باشه فقط زنگ بزنن اسمو ادرسو بپرسه 

تازه اینم که گفتم برا اژانسه 

راننده اسنپ که همینجوری تصادفی مسافر داره 

خودت همرو حذفکن توگوشیش بعد بگو فرمت شد گوشیت 

شماره راننده ها که بصورت یه شماره ثابت برای ما میاد،شماره مسافر کامل در اختیار راننده س؟ متاسفم،امی ...

اره شماره رو کامل نشون میده. فقط زنهای ارایشی که به نظرش زیبا اومدن رو ذخیره میکنه. اخه شوهرمم اگه اونجوری دوس داشت چرا با من ازدواج کرد که با این کاراش دقم بده

کاش دلها در چهره ها بود ......

عزيزم به جاي استرس و عذاب 

سريع يه دستگاه شنود بزار تو ماشين يا ريكوردر هر جا كه تنهاست

دو سه روزه اگه خدايي نكرده خبري باشه 

دستش برا خودت رو ميشه 

از شك مياي بيرون و راحت تصميم ميگيري

2706