2733
2739

منم مبتلا هستم اگه کسی درمانش رو میدونه لطفا بگه .😢😢

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

روازاده

داروی بواسیرش تو سایتش هست میتونی تهیه کنی ودشتورش نوشته روش

سردی جاتم نباید یمدت بخوری و روغن ارده کنجد توسایت خودش هست بخری استفاده کنی مشکلت حل میشه

این روغنه خیلی مهمه من برای چند روز اگرجایی برم و ازروغن بازاری استفاده کنم دوباره اذیتم میکنه

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه ولی قطره نه پماد .قطره ام جی مال یه شرکتی رو خواهرم گفت بگیرید اسم شرکتش یادم رفت باریک سازان یه همچین چیزی بود.بعدش گزنه میدونی چیه؟یه گیاه هست  تازه باشه خرد کنید بسیار ریز .بعد از دستشویی  موقع بیرون اومدن با یه دستمال بزارید رو مقعد.

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝
روازاده داروی بواسیرش تو سایتش هست میتونی تهیه کنی ودشتورش نوشته روش سردی جاتم نباید یمدت بخوری و ...

ممنون عزیزم از راهنماییت

برای برادرم میخواد معاینه میکنه حضوری؟

شما کارشو قبول دارید درسته؟

وزن اولیه:  85/5 ......84/8....83/8.....وزن هدف: 70
2740
سلام عزیزم این مشکلم داشتم رفتم دکتر کرد افشار خوب شدم کلا

همروئید داشتی یا شقاق؟

اگه هموروئید بود درجه چند بود؟ بزرگ شده بود؟

ممنونم از راهنماییت

نه ولی قطره نه پماد .قطره ام جی مال یه شرکتی رو خواهرم گفت بگیرید اسم شرکتش یادم رفت باریک سازان یه ...

بله گلم میدونم

ممنون از راهنماییت

ممنون عزیزم از راهنماییت برای برادرم میخواد معاینه میکنه حضوری؟ شما کارشو قبول دارید درسته؟

اقای روازاده استاده که

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝
هر شب کیوی‌ بخور سالاد با روغن زیتون بخور صبح ناشتا سیر رو ریز کن قورت بده مثل قرص 

سیر رو نمیدونستم موثره

ممنون عزیزم

2706