2733
2734

چیکار کنم تازه بوس کردن رو یاد گرفته فقطم لب میده اعصابم بهم ریخت😭

گفتمش دوستت دارم گفت محبت دارید ای به گورِ پدر آنکه ادب یادش داد:)  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عه برو دلتم بخواد یه بوس بده اوف جون بچه هایی که تازه بوس یاد میگیرن خیلی باحال میشن     

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2738
عه برو دلتم بخواد یه بوس بده اوف جون بچه هایی که تازه بوس یاد میگیرن خیلی باحال میشن     ...

همش لبا رو غنچه میکنه پر تف هی لب میده😄😄😄😄

گفتمش دوستت دارم گفت محبت دارید ای به گورِ پدر آنکه ادب یادش داد:)  

پسر من تازگیا نیخواد خرصمو در اره دعواش ک می کنم جیش میکنه عندا. پدرمو در اورده. سرامیک هم ک افتضاح. اصن ازش متنفر شدم. دیگ حالم از رابطه مادر و بچه بهم میخوره

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
همش لبا رو غنچه میکنه پر تف هی لب میده😄😄😄😄

اوف نگو بزنمت دلت میاد بگی روانیم کرده😍😍

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

من دخترم 7 ساله است. از وقتی نینی بود دوست داشت ببوسه و بغل کنه تا الان. روزی ده بار میاد می پرسه کی بغل می خواد، کی بوس می خواد :)

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2706