2737
2739
عنوان

چه کسایی دارند برای ارشد میخونند؟

295 بازدید | 38 پست

خانم ها میشه بگید کدوم موسسه شرکت کردید و کدوم یکی بهتره؟؟ آیا جزوه هارو بخونم کافی یا به نظرتون منبع اصلی رو هم بخونم؟؟

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دانشگاهت کجاس؟

یک سال پیش تمومش کردم. دانشگاه فرهنگیان میخوندم

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
2728

من ترم آخر ارشدم

ولی مدرسان شریف میرفتم وآزمونای اونجارو شرکت کردم.

جزوه هم بستگی به استاد ودانشگاهتون داره که چقدر در زمینه رشته باهاتون کار شده.

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎
من ترم آخر ارشدم ولی مدرسان شریف میرفتم وآزمونای اونجارو شرکت کردم. جزوه هم بستگی به استاد ودانشگا ...

جزوه و کتاب های ندرسان شریف خوبه که به جای منبع اصلی بخونمشون یا خود منبع اصلی رو مطالعه کنم.؟ چه رشته ای میخونی؟

یک سال پیش تمومش کردم. دانشگاه فرهنگیان میخوندم

جزوه به درد نمیخوره زیاد بیشتر منابع اصلی رو بخون و تست بزن مدرسان شریف 

من تازه ارشدمو گرفتم

معلم ریاضی ام سوالی داشتین برای بچه هاتون بپرسین🌺
2738
جزوه به درد نمیخوره زیاد بیشتر منابع اصلی رو بخون و تست بزن مدرسان شریف  من تازه ارشدمو گرفتم

برای سال دیکه بخوام شرکت کنم باید مدرسان شریف رو وایسم بعد کنکور برم ثبت نام کنم؟؟

جزوه و کتاب های ندرسان شریف خوبه که به جای منبع اصلی بخونمشون یا خود منبع اصلی رو مطالعه کنم.؟ چه رش ...

من کارشناسی حقوق

ارشد حقوق جزا جرم شناسی

واسه من خوب بود وکافی 

در طول کارشناسی هم کتابای معروف ومهم رشتمون رو خوندیم

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎
منم دارم مدرسان ميخونم

رشته ات چی؟ راضی هستی؟

من کارشناسی حقوق ارشد حقوق جزا جرم شناسی واسه من خوب بود وکافی  در طول کارشناسی هم کتابای مع ...

من رشته تحصیلیم مشاوره بود برا روانشناسی میخوام شرکت کنم براهمون موندم کتاب اصلی خوبه یا جزوه

متوجه نشدم ببخشی

برای شرکت توی آزمون های مدرسان شریف باید صبر کنم امسال کنکور ارشد رو بدند بعد برم ثبت نام کنم یا از همین الان هم میشه ثبت نام کنم‌ ؟میخوام سال بعد کنکور بدم

من رشته تحصیلیم مشاوره بود برا روانشناسی میخوام شرکت کنم براهمون موندم کتاب اصلی خوبه یا جزوه

اگه مدرسان شرکت کنید 

مشاوره های خوبی داره وراهنماییتون میکنن.

ولی به جزوه اکتفا نکن منابع اصلی مسلما خیلی مهم تره

2706