2737
2734
عنوان

نفخ و اندازه دور شکم؟

254 بازدید | 18 پست

توی ایم عید شکمم خیلی گنده شده بود. فکر میکردم واقعا شکم آوردم. اما دو سه روزه میبینم بطرز حیرت اوری شکمم آب شده. یه سرچی کردم دیدم بله. مواقعی که نفخ داریم اندازه دور شکم خیلی بزرگتر میشه. تا حالا نمیدونستم. ای کاش توی ایام عید فهمیده بودم.

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نفخت چه جوری خوب شد؟ ۰چیکار کردی؟

نمیدونم. یادم نمیاد. آخه منکه نمیدونستم نفخ دارم که. حالا که نفخه از بین رفته فهمیدم.  کار خاصی نکردم.

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@

چرا این چربی پایین ناف،آب نمیشه لامصب😠

یه ذره هستا ولی هر چی حلقه می زنم نمیره😭

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
برای اینکه اون چربیه هم آب بشه روزها توی هالمون میدوم. دراز و نشست که فایده نداشت.

دوتا قاشق سرکه سیب با یه لیوان آب قاطی کن درروز یه لیوان بخور...چربی شکمت آب میشه

بامن چنان کن کز بعد مرگم باخود نگویی ای کاش آن روز...
2738
برای نفخت چکار میکنی که میره؟

فکر میکنم چن شب پیش ۵ تا دونه فلفل سیاه خوردم بخاطر اونه. 

دوتا قاشق سرکه سیب با یه لیوان آب قاطی کن درروز یه لیوان بخور...چربی شکمت آب میشه

به این راحتی؟ جدی میگی یا شوخیه؟ خودت تجربش کردی؟

بچهامنم شکمم نفخ میکنه انگار۷ ماهه هستم اخه چرا چکاربایدکرد گاهی تورودهام صدامیپیچه خجالت میکشم کسی پیشم باشه 

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
چرا این چربی پایین ناف،آب نمیشه لامصب😠 یه ذره هستا ولی هر چی حلقه می زنم نمیره😭

من داشتم به حلقه زدن هم فکر میکردم. پس بیفایدس اونم. همون دو بنظرم بهتر باشه

شوهر من خیلی میدوه. هفته ای یکبار حداقل دور زمین چمنشون میدوه. اصصصلللااا شکم نداره. صافه صاف. با اینکه خوراکشم برنجه

به این راحتی؟ جدی میگی یا شوخیه؟ خودت تجربش کردی؟

اره تجربه کردم یکی این ...یکیم اینکه صبح ناشتا یه قاشق چای خوری تخم شربتی بریز توی آب ولرم رو به داغی و بخور وتا نیم ساعت چیزی نخور اینم خوبه 

بامن چنان کن کز بعد مرگم باخود نگویی ای کاش آن روز...
بچهامنم شکمم نفخ میکنه انگار۷ ماهه هستم اخه چرا چکاربایدکرد گاهی تورودهام صدامیپیچه خجالت میکشم کسی ...

گاهی عطاری نرفتی؟ بنظرم بعضی عطارها بتونن این مشکل رو حل کنن

2706