2733
2734
عنوان

❤❤❤دخترم قلب منه 💖💖💖

575 بازدید | 35 پست

خانوما دخترم ۲٫۵ ماهشه ، یه دختر ناز دارم که خدا با معجزه بهم دادتش اما دو روزه فهمیدم قلبش سوراخ داره ۳-۴ میلیمتر ، و دکتر گفت اگه ۵ میلیمتر بشه باید عمل بشه به این فسقلی 😫😫😫

باید تحت نظر باید تا سه چهار سالگیش ، خدایا امروز به یکی از مریض های کناری دکتر گفت باید عمل بشه بچه چهار ماهه اش ، خدایا این نی نی های کوچولو مگه چقدر قلب دارن که عمل هم باید بشن ؟!!! دخترم قلب منه 💖💖💖😘😘😘❤❤❤

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم چ نازه ولی غصه نخور بچه خواهر شوهر منم دکتر گفت اگه سوراخ قلبش بسته نشه ۶ ماهگی عملش میکنم ولی خداروشکر بسته شد

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
2738

الهی خدا همه بیماران رو شفا بده مخصوصا فرشته های پاک و معصوم

ایشالا کوچولوی شما هم نیاز به عمل پیدا نکنه 

ماشالا بهش خیلی نازه 

برای سلامتیش صلوات فرستادم 

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

آن روز که طلوع کردی بر برکه ی ساکتِ سرنوشتم

قلبت، بر قلبم مضاعف شد

و فرشته ای از آسمان کم شد

ای  شکلات شیرین من

ای عروسک بغلی من

و ای ستاره ی روشن من

ورودت به جهان را تبریک میگویم

( پروردگار، نگهدارش باشه )😍😍😍😍

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2706