2752
2734
عنوان

بهترین هدیه😍

134 بازدید | 7 پست

سلام دوستان من یک پاور بانک عالی دارم استفاده میکنم دلم نیمد بهتون معرفی نکنم. دیجی کالا فروش ویژه گذاشته که بهترین فرصت برای خرید یه پاور بانک عالی با قیمت کمتره.

از دست ندید بچه ها یه نگاه بندازید دوست نداشتید نخرید🌹🌹

لینک اولیه رو برا اقامون کادو گرفتم😍 بماند که همش خودم دارم استفاده میکنم😂

چون فروش ویژس گذاشتم براتون بلکه بخرید کیف کنین منو دعا کنین🥰🥰 دیجی کالا هم که من عاشقشم معتبر ترین سایت تو ایرانه از هر نظر

👇🏻👇🏻

Riversong:

https://www.digikala.com/product/dkp-1425150/

این هم جی پاوره تخفیف خورده

G-Power:

https://www.digikala.com/product/dkp-1139991/ 

نی نی یار عزیز تاپیکم تبلیغاتی نیست هیچکدوم از تاپیکام تبلیغاتی نیست فقط از تجربه های خریدم نوشتم و محصولی که خیلی دوسش داشتم رو معرفی کردم🌹

میشه بگی.. چه امکاناتی داره و چرا انقدر راضی هستی

بله عزیزم مهمترین ویژگیش ضد خش بودنشه و اینکه بیفته از دستت اسیبی نمیبینه،فست شارژره ینی خیلی زود گوشیت فول میشه و جدای از این پاورت هم که میزنی تو شار.ژ زود شار.ژ میشه.من پاور قبلیم فقط یه درگاه خروجی داشت اما این دوتا داره که میشه همزمان دوتا گوشی رو شار.ژ کرد

ودیگه اینکه خیلی جذابه فک کنم برا رنگ مشکیشه😍 اصن احساس غرور میکنم😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میشه بگی.. چه امکاناتی داره و چرا انقدر راضی هستی

توی خود توضیحاتشم گفته که دوبار شار.ژ اضافی

بری میبینی دوتا از کالاهارو گذاشتم فقط چون اول اینکه مال مادیناست و مادینا فروشنده معتبر دیجی کالاس و اینکه فروش ویژس تخفیف خوب خورده وووووو اینکه خودم شخصا همش سرم تو گوشیه و مدام شار.ژ تموم میکنم استفادم خیلی زیاده شاید خیلی ها دیگه هم مثل من باشن و یه پاور خیلی خوب بخوان😉

خوندم ولی از بدنه و وایرلسش تعریف کرده بودن بیشتر قابلیت چندبار شا رژ رو داره؟

نمیدونم پاور بانک چقدر استفاده داری ولی اگه گوشیت خالی باشه در حد خاموش شدن ۵ تا ۵.۵ بار شار.ژ میکنه هر بار، اگه بزنی تو شار.ژ و همزمان استفاده کنی تا ۴/۵ بار .کلا مادینا خیلی خوبه من نگاه نکردم همین دوتا پاور رو صفحه اصلی دیجی کالا بود چشمم خورد من با همون قیمت اصلی خریدم ازش اما الان تخفیف زده !!! دوتا پاورا به نظرم خوبه من جاهای دیگه هم تحقیق کردم دوتاش عالیه دیگه باید ببینی سلیقه خودت یا طرف مقابلی که قراره این هدیه خفنو بهش بدی چیه! اون یکی رنگبندی داره ولی این فقط مشکیه