2733
2734

بچه ها من یکساله درگیرشم(مجردم)

قبل عید برای اولین بار دکتر رفتم بهم قرص نیستات، و پماد تریامسینولون ان ان و پماد کلوتریمازول داد.

لعنتی اصلاااا خوب نمیشم.

تو خونه اصلا لباس زیر نمیپوشم ولی ب مخض این ک بیرون میرم و لباس زیر میپوشم ترشحات پنیری شروع میشه😭😭😭😭😭

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀

تو سرکه بشینم خوب نمیشم هیجی برعکس عفونتم تشدید میشه.

جوش شیرینم زیاد موثر نیست.

لعنتی چرااااا کامل خوب نمیشه

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀

مجردی وگرنه میگفتم سیر رو یک شب واژینال شیاف کنی، کامل ریشه کن میشد

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصن این لعنتی خوب بشو هست؟ یا مادام العمر قراره باهاش زندگی کنم😭😭

2731

نباید بیشتر از یه هفته از تریامسینولون استفاده کنی عزیزم 

حتما دقت کن

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
پماد واژینال استفاده کردی؟

فقط همون دو تا پماد رو بهم داد

دیگه چی باید بزنم؟

2740
من عفونت داشتم قارچی نبود زود به زود رفتم حموم واز ژل شستو شو یه روز درمیون استفاد کروم خوب شدم

من روزی یکبارم با آب و بتادین خودمو میشورم.

ب محض این ک شورت میپوشم باز شروع میشه.

شورتارو با صابون میشورم و اتو میکنم

نباید بیشتر از یه هفته از تریامسینولون استفاده کنی عزیزم  حتما دقت کن

اونو فقط یک هفته زدم

ولی روزایی ک بیرون میرم و وقتی خونه میام باز کلوتریمازول رو میزنم

از کجا میدونی هنوز خوب نشدی؟؟؟ خارش داری؟ آخه منم داشتم اما دوهفته ای خارشم تموم شد

ن اصلا و ابدا خارش ندارم

فقط ترشح پنیری دارم

2706