2733
2734
عنوان

چه شیری به پسرم بودم؟ خشک یاگاو

71 بازدید | 19 پست

سلام پسرم دوسال و یک ماهشه، تا دوسالگی آپتامیل خورد الان یک ماهه شیر گاو پاستوریزه بهش می دم ولی متاسفانه یک هفتس اسهال، جایگزینه شیر گاو چی هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
به نظرتون شیر سویا خوبه، آخه شیر آپتامیل که می خورد لاکتوز داره، به نظرم حساسیت به پروتئین شیر گاو ه ...

عزیزم پسرمن دقیق همین مشکل روداشت من شیر پرچرب دام دارن دادم بهش دیدم همین مشکل روبازم داره بهش شیر مدت دار پاکتی دادم دیدم بازم همینجوریه بهش شیرکم چرب دامداران دادم مشکلش برطرف شد....بازم یه مقدار اسهال میشد تادکترش گفت ازسوپرمارکت واسش شیر روزانه بدون لاکتوز بگیر....من شیرروزانه بدون لاکتوز دامداران دادم بهش کامل خوب شد الانم شیر گاومحلی بهش میدم خداروشکراصلا مشکلی نداره

همسرم تو تمنای منو یار منو جان منی.
به نظرتون شیر سویا خوبه، آخه شیر آپتامیل که می خورد لاکتوز داره، به نظرم حساسیت به پروتئین شیر گاو ه ...

عزیزم لاکتوزشیرگاو باشیر خشک خیلی خیلی خیلی فرق میکنه پسرشما۹۹درصدبه لاکتوزشیرگاوحساس هست...

اینم بگم بعضی ازبچه هابه موادنگه دارنده شیر پاستوریزه های مدت دار هم حساس هستن شماواسه پسرت شیر روزانه بخرمن تمام راهارورفتم پسرم به همشون حساس بوددیگه خسته شده بودم اخرش شیرروزانه بدون لاکتوزدامداران گرفتم مشکلم کامل برطرف شد

همسرم تو تمنای منو یار منو جان منی.
2706