2737
2739
عنوان

میشه کمکم کنین🙏 (جهیزیه)

413 بازدید | 48 پست

نخندینا! من کلا از این دخترام که اصلا اطلاعاتی در مورد خونه و دکوراسیون چی مده و چی نیست و چیدمان و... ندارن! 😁🤦‍♀️دوست دارم این چیزارو، اما اطلاعی در موردشون ندارم و کسیو هم ندارم کمکم کنه حالا ازتون می خوام خواهرانه بهم کمک کنین 

.

.

واسه خونه کوچیک (نمی دونم دقیقا چقدره ولی کوچیکه دیگه 😐) کلا رنگ های اصلی خونه ام چی باشه؟!! چه نوع و رنگ مبلی انتخاب کنم؟ (یه جا خوندم مبل ال مناسبترینشه) 

و اینکه چه فرشی رو بگیرم که بهش بیاد؟ 

و دیگه اینکه من اصلا از بوفه خوشم نمی یاد و دوست ندارم بگیرم زشته اگه نداشته باشم؟ اگه خیلی بده نمی شه یه کنسول! 🙄به جاش بگیرم؟!! 😵 دیگه گیج شدم واقعااا من هیچی نمی دونم😭😩

در کل ممنون می شم هر نکته دیگه ای در این مورد می دونین بهم بگین 

پیشاپیش خیلیییی ممنونم 🤗😍😘😘

در اخر اگه توهین یا مسخره نکنین ممنون می شم☺️🌹

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از نداها سوی ما اید صدا 💙💚❤️ 

هرچی روشن تر باشه وسیله هات فضاتو بزرگتر نشون میده مبل هم راحتی بگیر کنسول هم از گنجه شیک تره

خیابان زمستان کوچه اسفند پلاک ۱۲😍گل دخترم اومد بغلم خدایا مرسی بابت هدیه قشنگت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درباره رنگ ها ؛  خودتون باید تصمیم بگیرید  ک چه رنگی  بهتون آرامش میده

ولی رنگ پرده و فرش  رو عموما با هم ست می کنن

کلا  وسایل غیر کاربردی رو نخرید  ولی وسایل عمری رو با کیفیت بخرید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2728
هرچی روشن تر باشه وسیله هات فضاتو بزرگتر نشون میده مبل هم راحتی بگیر کنسول هم از گنجه شیک تره

ممنونم عزیزم😍

درباره رنگ ها ؛  خودتون باید تصمیم بگیرید  ک چه رنگی  بهتون آرامش میده ولی رنگ پرده ...

گومبولی 😍😍ممنونم گلم 🌹

2738

سعی کن رنگای روشن انتخاب کنی چون خونت کوچیکه

بوفه نخریدن هم عیب نیس بنظرم کنسول بهتر از بوفس

منم خونم کوچیکه اشتباهم این بود که غذا خوری بزرگ گرفتم چهار نفری کافیه

رنگ هم هر رنگی که خودت دوس داری چون قراره تو،تو اون خونه زندگی کنی

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
سعی کن رنگای روشن انتخاب کنی چون خونت کوچیکه بوفه نخریدن هم عیب نیس بنظرم کنسول بهتر از بوفس منم خ ...

ممنونم😍😃

2 یا 3 تا رنگ شاخص انتخاب کن و همه چیزو ازون رنگا بگیر(توشون حتما یکی از رنگا خنثی باشه مثل سفید مشکی خاکستری)

اگه اسپرت دوست داری وسایل راحتی مثل مبل ال و فرش فانتزی و اگه کلاسیک دوس داری وسایلی مثل مبل سلطنتی و...

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
2 یا 3 تا رنگ شاخص انتخاب کن و همه چیزو ازون رنگا بگیر(توشون حتما یکی از رنگا خنثی باشه مثل سفید مشک ...

متشکرم عزیزم لطف کردی 🤗😘

مبل ال واسه خونه های کوچیک بهتره  از رنگای روشن استفاده کن چون تیره واسه خونه کوچیک جالب نمیشه

🌹❤️

2706