2733
2734
عنوان

تجربه اسباب کشی

2480 بازدید | 34 پست

سلام

من اولین بارمه که مبخوام اسباب کشی کنم

البته ۱ ماه و نیم وقت دارم

اگه تجربه هاتون رو در اختیارم قرار بدین ممنون میشم

برای سالم بودن تو دلیم میشه صلوات بفرستید لطفا 🤱🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای وسایل مهم و ظریف تون ؛  نایلون حبابدار بگیرید  و  بپیچید  دور وسایل تون

برای لباس و رخت خواب هم ؛  بقچه زیپ دار  بزرگ

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

سلام

کارتون  و روزنامه زیاد تهیه کن با چسب پهن

روی کارتون ها بنویس چی داخل کارتون هست

شکستنی ها را به یه فرو مطمئن بسپار

طلا و وسایل با ارزش را ببر خونه مادرت و تا جابجا نشدی نیار

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺

اولا كه دنبال جعبه باش با نخ محكم و چسب پهن و ماژيك رو همه جعبه ها با ماژيك بنويس مال اشپزخونه است يا بوفه يا كمدها از بوفه و وسايل كناري شروع كن به جمع كردن

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

هر كدوم از وسايل كه جمع ميكني روي كارتن بنويس مربوط به كدوم قسمت خونه هست، مثلا بنويس آشپزخونه كه ببري توي آشپزخونه همه كارتن هاي خودشو بچيني كه همونجا هم باز كني و جابجا كني.يا بنويس اتاق خواب، بعدشم شكستني هاي با ارزشتو مثل شمعدون يا عتيقه جات اگه داري حتما توي دست ببر اصلا نذار قاطي كارتن هات. اگه ميتوني دور وسايل حساس  رو نايلون حباب دار بپيچي عالي ميشه. طلا و اينا رو هم از همين الان ببر خونه آشنايي كسي جاشو محكم كن كه استرس نداشته باشي موقع اثاث كشي

2740

اول کارتن و روزنامه تهیه کن وسایلت رو بشور و تمیز بزار تو کارتن روزنامه هم لابلاش بزار لباسارو هم بزار تو یک پارچه که صاف بمونه و اگر خودتون ببرین بهتره برای لوازم تو یخچال هم از لگن های بزرگ یا قابلمه های بزرگ استفاده کن طلا هم اگر داری جدا بزار خونه ی اقوام یا تو کیف دستیت تو اسباب کشی گم و گور نشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

عزیزم از الان کم کم وسایل شکستنی و وسایلی که دیگه نمی خوای فعلن استفاده کنی بزار تو جعبه کنارشم دستمالی کاغذی بذار که ترک ور نداره خودتون هم وسایل شکستنی رو ببرید چون کارگرا ممکنه بشکنن من دو بار اسباب کشی کردم بیشتر وسایل شکستنی رو خودم بردم تازه این همه وسیله خودمون بردیم تو یه کامیون بزور وسایلمون جا شد.

همه ظرفاتو روزنامه بپیچ بزار تو کارتون...روشون هم بنویس... اگه ویترین داری دورش رو پتو بپیچ....فقط هم ماشین بار بگیرین...اصلا خودتون نبرین که هم خسته میشین و هم چون وارد نیستین وسایلات خراب میشه

قبلش برو خونه را تمیز کن و پنجره ها را پاک کن

اول وسایل آشپزخونه را ببر

بعد پذیرایی و اتاق را فرش کن

بعد وسایل ها را بچین

شب بگیر راحت بخواب

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺

همه ظرفاتو روزنامه بپيچ بذار تو يه جعبه محكم بعد لباساتو همه رو بريز تو يه ملافه يا شمد حالت بقچه گره بزن 

وسايل اتاق خوابم روش بنويس  اتاق خواب كه معلوم بشه كدوم به كدومه

خداوندا مرا پشت خواستن ارزو های کوچکم معطل نکن ❤🙏
2706